Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. novembra 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

IFP: Seminár s MMF o revíziách výdavkov

BRATISLAVA 3. novembra –

Včera sa v priestoroch ministerstva financií uskutočnil seminár o kľúčovej téme účinného a efektívneho rozhodovania o verejných peniazoch – o pravidelných systematických revíziách verejných výdavkov na základe toho, nakoľko prispievajú k napĺňaniu pre verejnosť dôležitých cieľov. Pripravili sme ho spolu s Medzinárodným menovým fondom, a zúčastnili sa na ňom aj účastníci z OECD, RRZ, NBS a analytici zo slovenských ministerstiev.

Asi najprínosnejšie boli príspevky dvoch ľudí, ktorí systematické revízie výdavkov viedli vo Veľkej Británii (Richard Hughes, http://blog-imfdirect.imf.org/bloggers/richard-hughes/) a v Holandsku (https://www.linkedin.com/pub/dick-kabel/14/543/a20). Všetky prezentácie zo seminára vrátane našej nájdete na tejto linke:

http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=10423

Téma rozhodovania podľa hodnoty za peniaze je pre nás kľúčová; radi sa o nej budeme ďalej rozprávať aj s vami. Začiatkom decembra chceme na pôde Klubu ekonomických analytikov zorganizovať diskusiu aj pre vás.

Martin Filko
Hlavný ekonóm a riaditeľ
Inštitút finančnej politiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;qq

K téme

MPRV SR : Vzniká Inštitút pôdohospodárskej politiky MF SR: Hlavným ekonómom na ministerstve financií sa stal Biswajit Banerjee

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.