Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. decembra 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

IFP: Dátový web a mzdová kalkulačka

BRATISLAVA 18. decembra –

V roku 2015 sa chystáme vo väčšej miere venovať zverejňovaniu – samozrejme bez osobných a iných citlivých údajov, a pri rešpektovaní zákonných a iných dôležitých ohľadov – datasetov, ktoré máme k dispozícii, alebo ktoré vznikajú pri našej práci. Hodláme pre ne tiež vytvárať interaktívne „kalkulačky“ a iné aplikácie, ktoré uľahčia prácu s nimi pre širšiu verejnosť.

Webové sídlo MF SR má prirodzene relatívne silné obmedzenia na webové aplikácie, vyplývajúce z bezpečnostných ohľadov. Z osobných prostriedkov sme preto vytvorili neoficiálny web IFP, na ktorom budeme dáta a aplikácie zverejňovať.

Prvú lastovičku, mzdovú kalkulačku zahŕňajúcu aj všetky zásadne zmeny v zákonoch platné od januára, nájdete na tejto linke:

http://www.institutfinancnejpolitiky.sk/zamkalkulacka/

Martin Filko
hlavný ekonóm a riaditeľ
Inštitút finančnej politiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;qq

K téme

MPRV SR : Vzniká Inštitút pôdohospodárskej politiky MF SR: Hlavným ekonómom na ministerstve financií sa stal Biswajit Banerjee

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.