Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. júna 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

HTC holding hlási nárast zamestnanosti

BRATISLAVA 24. júna – Strojári združení pod hlavičkou HTC holding hlásia viac ako 10 percentný nárast zamestnanosti. Podľa Martina Blaškoviča, predsedu predstavenstva HTC holding sa kľúčovým strojárskym divíziám holdingu darí čoraz efektívnejšie presadzovať na trhoch v Poľsku, Nemecku, Francúzsku, Veľkej Británie a v zámorí.

Holding dosiahol za minulý rok konsolidované tržby 249 mil. eur, čo oproti roku 2011 znamená nárast 7 %.

HTC holding zamestnáva 2 779 zamestnancov v 27 dcérskych spoločnostiach, z toho na Slovensku 1 643 pracovníkov. Z pohľadu zamestnanosti sú kľúčovými výrobné závody KINEX Bytča a KINEX – KLF Kysucké Nové Mesto.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Predstavenie novinky na IDEB 2018: GERLACH – Taktické obranné vozidlo 4×4 Atos počas Girl’s day povzbudil dievčatá k štúdiu a budúcemu zamestnaniu v IT odvetvi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.