Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. júla 2017 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Hornonitrianske bane odmietajú Sulíkove klamstvá

Prievidza, 19.7.2017 – Na Hornonitrianske bane Prievidza sa včera obrátila s požiadavkou o reakciu tlačová agentúra SITA. Okrem iného žiadala stanovisko k výroku Richarda Sulíka, ktorý povedal,“ že dotácie na ťažbu uhlia vyhovujú len šéfovi HBP p. Čičmancovi a predsedovi vlády, ktorý z dotácií berie úplatky“.

Hornonitrianske bane Prievidza vo svojom stanovisku uviedli: „Sulíkove tvrdenia sú ničím nepodložené klamstvá, ktoré nestoja za komentovanie“. Napriek tomu SITA vydala stanovisko: „Tvrdenia predsedu SaS Richarda Sulíka o prospechu z dotácií pre šéfa Hornonitrianskych baní nechcela (hovorkyňa HBP, pozn.) komentovať“, čo sa nezakladá na pravde.

K téme zneužívania dotácií zaujali Hornonitrianske bane Prievidza viackrát jednoznačný postoj. Dôrazne odmietame akékoľvek obvinenia Richarda Sulíka a predstaviteľov strany Sloboda a Solidarita zo zneužívania finančných prostriedkov predstaviteľmi Hornonitrianskych baní Prievidza.V prípade, ak má Richard Sulík podozrenie zo spáchania trestného činu, malo byť jeho povinnosťou obrátiť sa na orgány činné v trestnom konaní a počkať na výsledky vyšetrovania, a nie prezentovať pred médiami domnienky a výplody svojej fantázie.

Adriana Siváková,

tlačová hovorkyňa

K téme

Likvidácia uhoľných baní so štátnou pomocou Uzatváranie baní v súlade s harmonogramom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.