Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. augusta 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Genertel prináša nový produkt – poistenie domu a domácnosti

BRATISLAVA 7. augusta – Poisťovňa Genertel úspešne vstúpila na slovenský trh poistenia v roku 2010. Začala s poskytovaním povinného zmluvného poistenia, tento rok uviedla na trh plnohodnotné havarijné poistenie a v súčasnosti si získava klientov aj vďaka poisteniu domu a domácnosti. Poistenie Spokojné bývanie je určené nielen pre tých, ktorí chcú svoj domov chrániť pred nepredvídateľnými udalosťami, ale aj pre všetkých tých, ktorí chcú mať za sebou spoľahlivého partnera, na ktorého sa môžu obrátiť v kritickej situácii.

Poistenie Spokojné bývanie je možné uzavrieť podobne ako iné produkty poisťovne Genertel, rýchlo a jednoducho online alebo telefonicky. Každý klient získa k poisteniu zadarmo asistenčné služby, ktoré môže využiť aj v prípade, že nenastala žiadna poistná udalosť. „Asistenčné služby pomôžu tak v kritickej situácii, ako aj vtedy, keď sa klientovi pokazí obyčajný domáci spotrebič“, uviedol Miroslav Chovan, riaditeľ poisťovne Genertel.

Výhody poistenia Spokojné bývanie:

• Možno ho uzavrieť jednoducho a pohodlne cez telefón alebo online kalkulačku,
• Pomáha prinavrátiť majetok, či už bol poškodený v dôsledku živelnej udalosti, krádeže alebo úmyselného poškodenia,
• Obsahuje asistenčné služby, ktoré sa o vás postarajú aj v prípade, že nedôjde k poistnej udalosti,
• Uhradí aj škody na mrazenom jedle a náhodne rozbité sklo,
• Zahŕňa aj poistenie zodpovednosti za škodu a poistenie pre prípad straty a krádeže dokladov, platobnej karty alebo kľúčov,
• Získate k nemu SMS poveternostné výstrahy na 30 dní zadarmo.

Potrebujete opravára? Zavolajte na číslo asistenčnej služby!
Vytečená mraznička, voda v lepšom prípade na podlahe, v horšom u suseda, pokazené jedlo. Po príchode z práce domov nič príjemné. Poistenie Spokojné bývanie však myslí aj na takéto nepríjemnosti. Preplatí škody na mrazenom jedle a asistenčná služba nájde opravára, ktorý sa postará o pokazený domáci spotrebič.

„Pomáhame zabrániť škodám pomocou asistenčných služieb, ktoré nájdu inštalatéra, sklenára, elektrikára, zámočníka či iného opravára“, vysvetľuje Miroslav Chovan.

Poistenie zodpovednosti za škodu
K poisteniu Spokojné bývanie získa každý klient automaticky aj poistenie zodpovednosti za škodu a poistenie pre prípad straty a krádeže dokladov, platobnej karty alebo kľúčov. Poistenie zodpovednosť za škodu sa hodí napríklad v prípade vytopenia suseda v dôsledku pokazenej práčky či mrazničky. Poisťovňa preplatí škody vzniknuté na majetku vytopeného.

Chráňte všetko sklo v domácnosti
Dôležitou súčasťou poistenia Spokojné bývanie je krytie náhodného rozbitia skla, napríklad okna alebo balkónových dvier. Či už sú rozbité v dôsledku prievanu alebo inej náhodnej udalosti. „V prípade, že má klient väčšie množstvo skleneného nábytku, ponúkneme mu produkt, ktorý mu kryje aj vnútorné sklo v domácnosti“, objasňuje riaditeľ poisťovne.

Opäť horúčavy? Nechajte si zasielať SMS výstrahy!
Nedajte sa zaskočiť neznesiteľným počasím, akým sú aktuálne vysoké teploty, búrky či silný vietor. Genertel ponúka k poisteniu domu a domácnosti SMS poveternostné výstrahy na 30 dní zadarmo. V prípade, že bude vydaná meteorologická výstraha druhého alebo tretieho stupňa, klientovi príde SMS výstraha, vďaka ktorej sa môže na nepriaznivé počasie vopred pripraviť. „Pokiaľ je klient na dovolenke, vďaka varovnej správe môže zavolať známemu, aby sa uistil, že je u neho doma všetko v poriadku. Aj z toho dôvodu je dobré nechať rodine alebo dobrému známemu náhradné kľúče,“ dodáva Chovan.

O SPOLOČNOSTI GENERTEL.SK
Poisťovňa Genertel úspešne pôsobí na slovenskom trhu poistenia automobilov od roku 2010. Genertel.sk je prvá výlučne online poisťovňa na slovenskom trhu, ktorá poskytuje zákazníkom povinné zmluvné poistenie, miniHavarijné poistenie, plnohodnotné havarijné poistenie a teraz už aj poistenie domu a domácnosti. Spoločnosť Genertel poisťovňa a.s. pôsobí na slovenskom trhu oddelene a nezávisle od spoločnosti Generali Slovensko. Obe spoločnosti sú členmi skupiny Generali Group v krajinách strednej a východnej Európy. Skupina Generali Group je v kontinentálnej Európe lídrom na trhu priameho poistenia s viac ako 20 ročnými skúsenosťami a úspešnými spoločnosťami, patriacimi do skupiny: CosmosDirect v Nemecku, Genertel v Taliansku a Maďarsku a Generali France.

O SKUPINE Generali Group
Skupina Generali je vedúcim hráčom na globálnom poisťovacom a finančnom trhu. Skupina bola založená v roku 1831 v Terste a dnes je jedným z najväčších poskytovateľov poistenia v Európe a najväčší poskytovateľ životného poistenia v Európe. Skupina takisto patrí k najvýznamnejším svetovým správcom aktív s aktívami v celkovej hodnote viac ako 400 miliárd eur. S viac ako 100 000 predajcami v zamestnaneckom pomere, ktorí slúžia 70 miliónom klientov v 68 krajinách, zastáva vedúcu pozíciu v západnej Európe a nadobúda čoraz významnejšie miesto vo východnej Európe a Ázii.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Ako poisťovne zlepšujú služby klientom Prirážku k PZP vám nedá skoro žiadna poisťovňa

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.