Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. júla 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

FM PEVŠ organizuje na festivale Pohoda debatu o etike médií

BRATISLAVA 4. júla – S podporou Fakulty masmédií Paneurópskej vysokej školy a Veľvyslanectva Holandského kráľovstva sa aj tento rok na hudobnom festivale Pohoda uskutoční debata o stave slovenských médií. V stane nadácie Pontis Dobrá krajina bude pedagóg z FM PEVŠ Braňo Ondrášik viesť diskusiu s investigatívnym reportérom Nového Času Ivanom Netíkom, šéfredaktorom spravodajstva TV Markíza Lukášom Dikom, šéfredaktorom denníka SME Matúšom Kostolným a moderátorkou správ TV JOJ Luciou Barmošovou. Navštívte stan Dobrá krajina v piatok 6. júla o 11.15.

Správajú sa slovenské médiá eticky a profesionálne? Aké výzvy pre ne predstavuje technologická revolúcia v komunikácii, užívateľmi vytváraný obsah, sociálne médiá a spravodajstvo v reálnom čase? Zlyhali médiá pri informovaní o masakre v Hurbanove, Devínskej Novej Vsi alebo protestoch proti Gorile resp. kauze Gorila ako takej? Ako si chcú udržať povesť strážneho psa demokracie, keď čelia bezprecedentným technologickým, spoločenským a ekonomickým výzvam? A naozaj môže byť každý „občianskym žurnalistom“? Prežije tlač najbližšie roky? Na tieto otázky bude hľadať odpovede panel diskutujúcich.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Podnik a podnikanie v kazašskom jazyku Študenti Fakulty práva PEVŠ vyhrali LAWGAMES 2013

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.