Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. decembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

FICO: Denník SME sa nezastavil ani pred smrťou človeka

BRATISLAVA 18. decembra – Otvorený boj denníka SME voči strane SMER – sociálna demokracia dnes dosiahol svoje doposiaľ najhlbšie dno. To, že tento denník sa vo svojom opozičnom boji nezastaví pred živými, je verejne známe. Dnes však prekročil všetky hranice etiky, keď sa nezastavil ani pred mŕtvymi.
Napriek bolestivej situácii rodiny zosnulého človeka a jeho blízkych tento denník nemá problém šíriť o tejto osobe lži, postavené výlučne na nepodložených klebetách a tvrdeniach novinára, usvedčeného z blízkych kontaktov s mafiou. Z tohto postupu je zrejmé, že jediným cieľom denníka bolo aj týmto hlboko neetickým článkom za každú cenu poškodiť obraz predsedu vlády, jeho blízkych spolupracovníkov a strany SMER – sociálna demokracia.
Tento postup je prejavom hlbokej neúcty denníka voči ľudskému utrpeniu.

Robert Fico
predseda vlády SR a predseda strany SMER- sociálna demokracia

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Žijeme v zlých, prašivých časoch. Toto je Karneval krýs Maurice Maeterlinck: MODRÝ VTÁK

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.