Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. septembra 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Ferratum, narodený v znamení rýchlosti

BRATISLAVA 4. septembra – Rýchla doba si žiada rýchle riešenia. Možno už aj vás pomaly začína pohlcovať stres. Každý chce všetko ihneď, nikomu sa nechce na nič čakať. Rýchlosť je trend, proti ktorému sa nedá bojovať. Podľahnite mu. Bleskové vybavovanie v sebe nesie množstvo výhod. Všetko je hotové skôr a vy tak môžete mať viac času na dôležitejšie veci. Potrebujete peniaze? Bleskové pôžičky vás vytrhnú z biedy.

Dovolenka, nákupy, nečakané výdavky…
Tieto zaklínadlá na vás môžu stiahnuť veľmi silnú kliatbu, pokiaľ si s nimi neporadíte včas. Máme pre vás zázračný lektvar, ktorý nesie názov Ferratum. Rýchla pôžička od spoločnosti Ferratum je tu ako na zavolanie. Nič nie je jednoduchšie. Pokiaľ potrebujete sumu medzi 25 a 350 eurami, stačí kliknúť na internet, či napísať krátku SMS. Na druhý deň máte peniaze na účte a problém je vyriešený.

Je taká rýchlosť vôbec možná?
Samozrejme. Pokiaľ viete ako na to. A my to vieme. Z dôvodu urýchlenia služieb od vás nežiadame žiadne zbytočné papiere, doklady, dokumenty. Všetky údaje zadávate priamo do žiadosti. Jediné, čo od vás chceme je číslo občianskeho preukazu. Tento doklad je nosný, avšak nemusíte nám ho ukazovať osobne.

Ostatné je už len na vás. Pôžičku vrátite v dohodnutý termín. Na výber máte 15, alebo 30 dní. Všetci sme len ľudia, takže existuje možnosť predĺženia dátumu splatnosti. Toto taktiež vybavíte krátkou SMS. Život je taký ľahký však? Nikdy nebolo jednoduchšie dostať sa k peniazom. Len na vás však záleží, či sa zachováte zodpovedne pri splácaní. My veríme, že dôvera vložená do zákazníkov sa Ferratum vráti v podobe stálych a spokojných klientov.

Najrýchlejšia pôžička na internete vám otvára dvere k bleskovému riešeniu akútnych finančných ťažkostí. Užívajte si tento praktický zlepšovák.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Ferratum, narodený v znamení rýchlosti Chystáte sa na príchod bábätka do rodiny? Počet vybavovačiek sa po pôrode zníži – aj v zdravotnej poisťovni

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.