Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. júla 2012 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Euler Hermes ponúka krytie pohľadávok až do výšky 1 milión EUR!

BRATISLAVA 18. júla – Euler Hermes Europe SA, pobočka poisťovne z iného členského štátu, zaviedla nový inovatívny produkt poistenia pohľadávok s názvom CAP Europe i na Slovensku. Nové poistenie umožňuje klientom poistiť sa pre prípad mimoriadnych a často krátkodobých transakcií, ktorých objem a riziko vyžadujú vyššiu úroveň poistného krytia pre jednotlivého odberateľa až do výšky 1 milión EUR. CAP Europe je ponúkaný pre klientov obchodujúcich v oblasti rizikovejších domácich, ale hlavne na vývozných trhoch.
„Sme radi, že môžeme našim klientom ponúknuť CAP Europe. Títo stále častejšie yyžadujú dodatočné poistné krytie mimoriadnych a krátkodobých obchodov, ktoré nemohli byť poistené v rámci bežných podmienok existujúceho úverového poistenia,“ uviedol riaditeľ slovenskej pobočky Július Kudla. „Po uskutočnení zásadných organizačných zmien v rámci nadnárodnej skupiny Euler Hermes sme teraz z hľadiska väčšej poistnej kapacity schopní zabezpečiť také poistné limity, ktoré naplnia očakávania, a ktorých poskytnutie v minulom období bolo takmer nemožné.“

CAP Europe bude dostupný v dvoch variantoch:
• CAP Europe – dodatočné poistenie k existujúce poistnej zmluve až do výšky 100% existujúceho poistného krytia, maximálne do výšky 1 milión EUR pre jeden poistný limit na odberateľa,
• CAP Europe Plus – krytie nového rizika, ktoré podľa štandardných podmienok nebolo možné poistiť až do výšky 50 tisíc EUR pre jedného odberateľa.

Klienti si môžu prispôsobiť výšku a dĺžku dodatočného krytia podľa svojich požiadaviek.
Je zrejmé, že v pri súčasnom stave hospodárskeho rozvoja a jeho prognóz je tento nový produkt úverového poistenia nevyhnutnosťou pre rozvoj a ekonomický rast podnikateľských subjektov.

Pre bližšie informácie kontaktujte: http://www.sk.eulerhermes.com/sk/kontakty/kontakty.html

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Vývoj medzipodnikových platieb v Európe: rozdiely sa zväčšujú Kristína Svarinská sa stáva oficiálnou ambasádorkou Notina pre Slovensko

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.