Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. októbra 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

ePobočka VšZP získala prestížne ocenenie

BRATISLAVA 6. októbra – ePobočka Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. získala prestížne ocenenie – IT projekt roka 2015. Cenu jej udelilo neformálne združenie slovenských žurnalistov a členov profesijných združení v oblasti informačných technológií a telekomunikácií, ktoré už 15 rokov oceňuje najvýznamnejšie projekty a produkty . V tomto roku odborná komisia zaradila do širšej nominácie viac ako 200 osobností, firiem, produktov a projektov. Do užšej nominácie postúpili 3 nominácie v každej zo štyroch hodnotených kategórií.

V kategórii IT Projekt roka 2015 zvíťazila ePobočka, ktorá poskytuje on line služby pre všetkých klientov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, teda pre poistencov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti i zamestnávateľov. Jej služby v súčasnosti aktívne využíva približne 450 tisíc klientov, z toho viac ako polovicu tvoria poistenci a individuálni platitelia.

ePobočka je internetový portál VšZP s moderným používateľským rozhraním, ktoré je pre klientov veľmi intuitívne a využíva najnovšie informačné technológie. ePobočku do súťaže prihlásila a vyvíjala ju spoločnosť Asseco Central Europe. Klienti VšZP využívajúci služby ePobočky oceňujú najmä jednoduchú a rýchlu komunikáciu so zdravotnou poisťovňou, nové funkcionality, moderný a prehľadný dizajn.

„Toto prestížne ocenenie vnímame aj ako ocenenie významného pokroku, ktorý VšZP dosiahla v rozvoji elektronických služieb v posledných dvoch rokoch“ – hovorí generálny riaditeľ VšZP Ing. Miroslav Vaďura, MPH. Aj vďaka tomuto pokroku vzrástli štatistiky využívania elektronických služieb od roku 2013 o takmer 230 %.

05.10.2015, Bratislava

Informovala: Petra Balážová, hovorkyňa

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Zubný kaz trápi častejšie ženy. Z Peňaženky zdravia je možné čerpať až 120 eur aj na výkony u stomatológa Počet darcov krvi v lete klesá, VšZP sa ich preto rozhodla podporiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.