Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. augusta 2012 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Dovolenka 2012: Slováci dávajú prednosť oddychu na Slovensku

BRATISLAVA 22. augusta – Tohtoročnú letnú dovolenku má za sebou len tretina Slovákov. Tí, ktorí už dovolenkovali, si vyberali najmä z ponuky na internete. Klasické katalógy cestovných kancelárií sa dostali do úzadia. Až 80 % opýtaných uviedlo, že pred návštevou pobočiek cestovných kancelárií a agentúr uprednostňuje prezeranie internetových stránok.

Dovolenkovaniu však častokrát predchádza uťahovanie opaskov. Potvrdilo to až 79 % Slovákov, ktorí financujú svojich pár dní voľna práve z úspor. Ak patríte medzi tých, ktorí svoje dovolenkové plány tento rok zavrhli práve kvôli neostatku prostriedkov, ešte stále môžete za oddychom vycestovať. Skúste si požičať od banky.

Ak si vyberiete ten správny bankový dom, okrem férovej úrokovej sadzby od 7,9 % p.a. a žiadnych poplatkov získate aj pohodlný online prístup k peniazom. „V direct banke ZUNO odovzdáte pár klikmi aj všetky potrebné dokumenty. Požičať si môžete bez ručiteľa do výšky 20 000 . Sami si zvolíte deň splácania či určíte mesiac splátkových prázdnin,“ hovorí Milota Novodomcová, produktová manažérka ZUNO.

Peniaze máte na účte už za pár dní. Potom sa už len stačí poobzerať po nejakom last minute zájazde alebo sa vybrať na dovolenku na vlastnú päsť. To, kam sa vyberiete, je len na vás. Viac ako polovica Slovákov nedá dopustiť na oddych na Slovensku. Ďalšími obľúbenými destináciami v rebríčku popularity sú Chorvátsko, Turecko a Taliansko. Do prvej päťky sa dostala aj ďalšia európska krajina –

Náš tip: Požičajte si pár klikmi na internete bez zbytočných poplatkov, ručiteľa či dokladovania účelu a vycestujte za oddychom ešte toto leto

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Na Slovensko prišlo vlani viac ako dva milióny zahraničných návštevníkov Danone Slovensko získalo certifikát B Corp, čo predstavuje významný míľnik pre udržateľné podnikanie na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.