Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. septembra 2012 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Dôchodkové sporenie bude stále žiadanejšie

BRATISLAVA 4. septembra – Peter Hagen, predseda predstavenstva VIG, tvrdí v rozhovore pre POISTOVNE.sk, že životné poistenie a súkromné dôchodkové sporenie bude na Slovensku rásť aj v budúcnosti. „Dopyt po životnom poistení je v tomto regióne stále väčší. Pre ľudí toto poistenie začína byť dôležité a my zaznamenávame výrazne nárasty v posledných rokoch,“ hovorí.

Hagen dodáva, že ich firma už zavŕšila geografickú expanziu, ale nie expanziu prenikania na už známe trhy. Rast bude v strednej Európe podľa neho stále vyšší ako je to na západe. Perspektívne vidí najmä ukrajinský trh čo do veľkosti, ale aj malého podielu životného poistenia na obyvateľa.

Portál POISTOVNE.sk vznikol v roku 1998. Ako jediný na Slovensku sa špecializuje na oblasť poisťovníctva. Denne prináša aktuálne správy z poisťovacieho diania doma i v zahraničí. Okrem správ pravidelne ponúka exkluzívne rozhovory s top manažérmi poisťovní na Slovensku. Uľahčuje čitateľom orientáciu v poisťovacích produktoch a pomáha im pri správnom výbere. Súčasťou portálu je aj odborné poradenstvo na aktuálne témy, kde sa čitatelia môžu dozvedieť viac o riešení svojich praktických otázok z oblasti poisťovacích služieb. Portál POISTOVNE.sk ako službu pre svojich návštevníkov poskytuje možnosť online poistenia a aktuálne kurzové lístky.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Zamestnancov Kauflandu čaká ďalšie zvyšovanie platov, nástupná mzda na pozícii predavač za 5 rokov stúpla o takmer 30% Tesco už po štvrtýkrát patrí medzi Najzamestnávateľov roka!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.