Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. decembra 2012 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Darujte si pod stromček výhodné stavebné sporenie

BRATISLAVA 3. decembra – Vianoce a príchod nového roka sú o radosti, stretávaní sa, pokoji a oddychu. S Prvou stavebnou sporiteľňou, a. s., to všetko môžete mať. Najkrajšie obdobie roka môže byť pre vás aj výhodné. V kruhu rodiny a priateľov si môžete užívať dobrý pocit z dobrej investície do stavebného sporenia v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s.

Reálna šanca na lepšie bývanie pod vianočný stromček
Stavebné sporenie je spojením mnohých výhod. Za jednu z najvýnimočnejších klienti považujú štátnu prémiu. Ak už v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s., máte uzatvorenú zmluvu, poponáhľajte sa. Do konca roka ešte dosporte minimálne do 663,90 eur a získajte maximálnu štátnu prémiu. Tá je v tomto roku 10 % z vašich vkladov, maximálne 66,39 eur. Ak ešte nie ste klientmi Prvej stavebnej sporiteľne, a. s., ale chcete túto možnosť využiť, stačí, ak si uzatvoríte zmluvu a do 31. decembra 2012 vložíte rovnakú sumu. Získate tak reálnu šancu zabezpečiť si dostatok financií na nové aj lepšie

Uzatvorenie zmluvy je stále lacnejšie
V dnešnej dobe, bohužiaľ, už 20 eur nie je taký veľký peniaz. Idete do potravín a miniete ich za pár minút. Teraz vám však len 20 eur stačí aj na uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení. Poplatok je totiž práve v tejto výške. Ešte prednedávnom ste museli zaplatiť0,9 % z cieľovej sumy, dnes vďaka konštantnému poplatku len 20 eur ušetríte desiatky až stovky eur.

Šťastné a veselé…
…môžu byť s Prvou stavebnou sporiteľňou, a. s., nielen tohtoročné Vianoce, ale celý budúci aj ďalšie roky. Viac ako dva milióny z vás si to už odskúšali. Veď celých 20 rokov, vám ponúkame kvalitné služby. Máme pre vás garantované úroky počas celej doby sporenia, výhodné zhodnotenie vkladov a v neposlednom rade nárok na výhodný stavebný úver s rovnako nemennými úrokmi až do jeho úplného splatenia. Do 40 tisíc eur ho dokonca dostanete bez záložného objektu či skúmania príjmu. No a dnes, si prostredníctvom obchodných zástupcov PSS, a. s., už aj poistíte svoju domácnosť či seba.

Výhodné a štedré Vianoce a ešte štedrejší nový rok 2013 vám želá Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. / www.pss.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Tip na originálny vianočný darček od Miele: Darujte svojim blízkym gastro zážitok z varenia so šéfkuchárom Chcete pod stromček darovať niečo originálne? Darujte krypto poukážky!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.