Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. marca 2015 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

CRIF – Slovak Credit Bureau o bankovom a nebankovom úverovom registri

BRATISLAVA 20. marca – Spoločnosť CRIF – Slovak Credit Bureau vás informuje, že v pondelok, dňa 23. marca 2015, bude v ranných hodinách distribuovaná tlačová správa na tému Bankový a nebankový úverový register spájajú svoje sily s cieľom naplnenia zákona a komplexnejšieho vyhodnocovania žiadateľov o úver.
V skratke

· Výmena informácií medzi Spoločným registrom bankových informácií (SRBI) a Nebankovým registrom klientskych informácií (NRKI) dáva ich členom unikátnu možnosť využiť pri preverovaní žiadateľov o úver VIAC AKO 90 % INFORMÁCIÍ z celého úverového trhu na Slovensku. Bankový register už viac ako 10 rokov poskytuje služby bankovému sektoru, pričom v súčasnosti ho aktívne využíva 17 retailových bánk a pobočiek zahraničných bánk pôsobiacich na Slovensku. V NRKI pôsobí 12 najvýznamnejších leasingových spoločností a spoločností splátkového predaja.

· Výmena informácií zároveň s predstihom napĺňa podstatné podmienky novely Zákona o spotrebiteľskom úvere.
· NOVÁ unikátna platforma umožní získať detailný prehľad o úveroch poskytnutých klientom naprieč kľúčovými finančnými segmentmi a ponúka efektívnejšiu ochranu klientov pred platobnou neschopnosťou.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Osobnosťou architektúry a stavebníctva 2021 sa podľa ocenení ASB GALA stal Ing. arch. Iľja Skoček FINTECH riešenia CRIF-u na analýzu transakčných dát prinášajú prospech spotrebiteľom i inštitúciám

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.