Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. júla 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Cetelem sa stal bankou!

BRATISLAVA 6. júla – Cetelem už poskytuje svoje produkty pod bankovou licenciou. V komunikácii bude naďalej využívať obchodnú značku Cetelem.

Došlo k cezhraničnému zlúčeniu spoločnosti CETELEM SLOVENSKO a.s., s jej jediným akcionárom BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE. Od 1. júla BNP Paribas na slovenskom trhu podniká ako BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky. Cezhraničným zlúčením spoločnosť CETELEM SLOVENSKO a.s. zanikla a všetky jej práva a povinnosti prebrala BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky.

Obchodná značka Cetelem bude naďalej garanciou vysoko kvalitných služieb, komplexných a konkurencieschopných finančných produktov, ktoré sú jednoduché, dostupné širokej verejnosti a zodpovedajú individuálnym potrebám. Vďaka zmene na banku, Cetelem v budúcnosti plánuje predstaviť ďalšie produkty a inovácie, ktoré prispejú k spokojnosti jej klientov.

Cetelem na Slovensku
Značka Cetelem má na Slovensku dlhoročnú tradíciu ako špecialista na spotrebiteľské financovanie. Od roku 2000 do konca júna 2016 poskytla Slovákom takmer 1,7 milióna úverov.

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE je popredným poskytovateľom spotrebiteľských úverov vo Francúzsku a v Európe. Je súčasťou silnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá pôsobí v 75 krajinách a zamestnáva 180 000 ľudí.

www.cetelem.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Klienti Cetelem budú ako prví na Slovensku využívať biometriu v aplikácii aj na potvrdzovanie internetových platieb Overený tip, ako rýchlo získať financie bez stresov a bez rizika a navyše vyhrať iPhone

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.