Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. augusta 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Centrope: Výzva pre nominácie jednotlivcov či inštitúcií

BRATISLAVA 26. augusta – Na viedenskej radnici bude tento rok už po ôsmykrát odovzdaná cena iniciatívy Centrope. Táto oceňuje jednotlivcov a inštitúcie, ktoré sa svojou činnosťou a aktivitami pričinili o rozvoj spolupráce v prihraničných regiónoch susediacich krajín strednej Európy.

Do regiónu Centrope sa radia viedenský región Vienna Region (Viedeň, Dolné Rakúsko, Burgenland), susediace regióny Slovenska, Maďarska a Južná Morava. Cena Centrope je udeľovaná vo výške 10.000 eur. Uzávierka pre návrhy je vypísaná do 10. septembra 2014. Slávnostný akt odovzdania ceny samotnej sa uskutoční 7. novembra 2014 na viedenskej radnici. Slovenskú záštitu nad podujatím prevzal operný spevák Peter Dvorský.

Iniciatíva Centrope vznikla v roku 2003. Jej cieľom je zintenzívnenie výmeny a rozvoja spolupráce v spomínaných prihraničných regiónoch. Cena Centrope slúži k oceneniu výnimočných výsledkov práce, činností a aktivít, ktoré presahujú hranice regiónov. Centrope hľadá jednotlivcov, ktorí sa v rámci svojej vlastnej činnosti alebo v rámci činnosti inštitúcií, ktoré ich zastupujú, pričinili alebo sa usilujú o presadenie cezhraničnej spolupráce a iniciatív v regióne. Navrhnúť na cenu možno jednotlivcov alebo inštitúcie z celého regiónu Centrope.

Písomný návrh musí obsahovať meno navrhovanej osoby, jej kontaktnú adresu a telefónne číslo. Hlavnú časť tvorí súhrn činností a zásluh danej osoby a časový rámec týchto činností (maximálne jedna strana A4). Uvedené musí byť meno a adresa navrhovateľa alebo inštitúcie, ako aj telefónne číslo a emailová adresa pre prípadné ďalšie otázky.

Detailné informácie nájdete na:
http://www.mycentrope.com/sk/home/3876/udelenie-ceny-centrope-2014.

Nominujte svojho kandidáta do 10. septembra 2014:
www.mycentrope.com/de/home/partner/centrope-preis

E-mailom na: centrope-preis@mycentrope.com

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

BSK: Druhý ročník cestovno ruchárskej konferencie predstavil prezentačné video Bratislavského kraja Cenu iniciatívy Centrope odovzdajú 2. septembra vo Viedni

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.