Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. novembra 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Beriete si úver? Poradíme vám, na čo si dať pozor

BRATISLAVA 18. novembra – Banky požičiavajú nielen za rôzny úrok, niektoré si účtujú aj poplatky. Ktorú si vybrať?
Zistíte to jednoducho. Porovnajte, koľko budete mesačne platiť pri rovnakej výške úveru za rovnako dlhý čas. Samozrejme, čím menej, tým lepšie.

Úver vám ponúkajú banky aj nebankové spoločnosti. K úveru navyše môžete dostať ú rôzne darčeky či iné výhody. Čo sa oplatí viac?
Niektoré banky ponúkajú za úver darček. Výhodnejšia je však hotovosť, za ktorú si kúpite to, čo chcete vy. Preto si zoberte úver od spoľahlivej banky, s ktorým dostanete na ruku navyše 30 eur.

Posielajte si výplatu na účet, získate výhodnejší úrok
Ak si posielate výplatu na Osobný účet v Slovenskej sporiteľni, s programom Lepšie úroky môžete získať Spotrebný úver na Čokoľvek s nižšou úrokovou sadzbou.

Vyhnite sa zbytočným prieťahom a „papierovačkám“
Ušetrite čas. V Slovenskej sporiteľni môžete získať úver na čokoľvek rýchlo a jednoducho, bez zbytočného čakania. Tí, ktorí majú u nás účet, môžu o úver požiadať aj pohodlne cez internet.

Chcete vedieť viac? Všetko o výhodnom úvere na čokoľvek sa dozviete tu (http://www.slsp.sk/uver-na-cokolvek-201310.htm)

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Životné poistenie je partner na celý život. Prečo by ste ho nemali podceňovať? Oplatí sa v tejto dobe požičať si peniaze? Od ľudí áno!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.