Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. septembra 2012 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Banku si vybavte elektronicky

BRATISLAVA 28. septembra – Prioritou podnikateľa je mať svoje financie pod kontrolou: uskutočniť platby dodávateľom načas a mať prehľad o platbách, ktoré mu odberatelia zaplatili za tovar. Služby elektronického bankovníctva umožňujú mať prehľad o účte a zároveň, vykonať platbu kedykoľvek a kdekoľvek to klient potrebuje. Šetrí tým svoj čas a má aj dlhšiu lehotu na zadanie platobného príkazu, ktorý chce mať spracovaný a odoslaný v daný deň.

Úspora na poplatkoch je ďalšou výhodou, ktorú podnikateľ získa. Za elektronicky zadané platby zaplatí podstatne menej ako za platobné príkazy podané v papierovej forme v pobočke. S elektronickým bankovníctvom ušetrí klient aj pri platbách do zahraničia, a to dokonca aj pri iných platbách ako sú SEPA platby, napr. v ČSOB sú poplatky za takúto platbu až o 20 % nižšie.

Svoje platby chcem mať pod kontrolou, dokážete mi zabezpečiť neustály prehľad?

Ak vaše platby zadáva napr. vaša účtovníčka, ale realizáciu platby chcete vždy potvrdiť vy sám, elektronické bankovníctvo vám ponúka jednoduché a komfortné riešenie. V rámci Business Bankingu 24 máte možnosť využívať službu autorizácie platieb. Nastavíte si ňou. aj parametre platieb, ktoré nemôžu byť zadané na spracovanie bez vášho potvrdenia. Môžete si napr. zadať výšku platby iba nad určitú sumu, ktorú chcete vždy autorizovať.

Elektronické bankovníctvo vám poskytne aj neustály prehľad o účte a pohyboch na ňom, je na vás, akú formu a frekvenciu informácií si zvolíte. Môžete si aktivovať elektronický výpis, kde v sumarizovanej podobe a na jednom mieste budete mať prehľadne uložené informácie o vašom účte.

Ďalšou možnosťou je aktivácia služby ČSOB Info 24. Môžete si zvoliť, že budete dostávať napr. informáciu o platbách pripísaných na váš účet, o nezrealizovaných prevodných príkazoch či informáciu o dosiahnutí vami stanoveného zostatku. Výhodou služby je najmä okamžité informovanie pri spracovaní transakcie. Navyše si môžete sami určiť, či chcete byť informovaný formou SMS alebo e-mailu. Aktivácia služby je jednoduchá a pohodlná, aj priamo prostredníctvom služby Business Banking 24.

Ak trávite veľa času na cestách a nemáte stály prístup k počítaču, služba ČSOB SmartBanking vám umožní mať vašu pobočku neustále na dosah. S touto aplikáciou môžete aj v aute alebo v reštaurácii zadať prostredníctvom vášho smartfónu alebo iPadu platbu alebo skontrolovať pripísané platby na váš účet. Pre prihlasovanie stačia tie isté údaje ako pri prihlasovaní do služby ČSOB InternetBanking 24. Veľkou výhodou je možnosť zaplatiť vašu faktúru jednoduchým zosnímaním čiarového kódu kamerou vo vašom smartfóne a do formulára platobného príkazu sa vyplnia potrebné údaje zo zosnímanej poštovej poukážky. Platbu bez potreby prepisovania údajov pohodlne potvrdíte a zaplatíte. Služba vám tak výrazne uľahčí úhrady platieb napr. aj za služby mobilných operátorov.

Viac informácií nájdete na stránke www.csob.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

365.bank uzavrela rok 2023 so ziskom takmer 85 mil. eur. V zmysle svojej stratégie naďalej upevňuje pozíciu retailovej banky Ahoj, TABI! Kto je záhadný digitvor?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.