Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. októbra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Autosklo Hornet® ponúka stierače BOSCH s 30% zľavou

BRATISLAVA 30. októbra – Autosklo Hornet® ponúka všetkým svojím zákazníkom možnosť zakúpiť si nové kvalitné stierače Bosch s certifikátom ADAC teraz v akcii s 30 % zľavou. Zľavu získate priamo na niektorej z pobočiek pri realizácii opravy či výmeny autoskla.

Stierače sú jedným z najdôležitejších prvkov bezpečnej jazdy, keďže zabezpečujú správnu viditeľnosť cez čelné i zadné sklo vozidla. Jazdou s opotrebovanými stieračmi ohrozujete nielen svoju bezpečnosť ale aj bezpečnosť ostatných účastníkov cestnej premávky.

Účinnosť stieračov sa znižuje vplyvom počasia, priameho slnečného žiarenia, teplotnými zmenami a tieto negatívne vplyvy zvyšujú mechanické opotrebenie stieračov.

V Autoskle Hornet® vám zdarma skontrolujeme správnu funkčnosť stieračov a kvalitu stierania. Pokiaľ u nás meníte či opravujete čelné sklo, zrealizujeme diagnostiku stieračov v rámci času vyhradené na tento úkon, nestratíte tak ani minútu času naviac. V prípade, že diagnostikujeme nutnosť výmeny vašich stieračov, zabezpečíme pre vás ako zákazníka spoločnosti Autosklo Hornet® nové stierače značky BOSCH teraz s 30 % zľavou. V prípade záujmu vám nové stierače i namontujeme za 3 EUR.

Stierače BOSCH boli v testovaní ADAC vyhodnotené ako najkvalitnejšie, resp. ako stierače, ktoré poskytujú najlepší výhľad počas dlhého cyklu. Stierače BOSCH dominujú vo všetkých skúškach, a to pri plusových aj mínusových teplotách vzduchu. Naopak lacné značky stieračov boli vyhodnotené v testovaní ako najhoršie.

Zverte Vaše vozidlo do rúk odborníkov! Do roku 2012 v Autoskle Hornet® vymenili viac ako 100.000 čelných skiel. Volajte bezplatne na 0800 10 20 20 alebo kliknite na www.hornet.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Bezplatná oprava čelného skla s výhodou úspory do budúcnosti Rozšírená záruka na akékoľvek ďalšie poškodenie skla

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.