Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. októbra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Bezplatná oprava čelného skla s výhodou úspory do budúcnosti

BRATISLAVA 30. októbra – Aj nepatrné poškodenie čelného skla je plné mikrotrhlín, ktoré sa zväčšujú prejazdom po nerovnostiach či prudkou zmenou teplôt (vplyvom mrazu). Výsledkom je väčšia prasklina a sklo je nutné vymeniť. HORNET® Autosklo pri včasnom zásahu vaše čelné sklo opraví a vy ušetríte v lepšom prípade 200,- EUR na spoluúčasti z prípadnej výmeny.

Ako predísť nemalým nákladom, poškodeniu bonusu či zdraženiu havarijného poistenia?

HAVARIJNE POISTENÍ ZA OPRAVU V HORNET AUTOSKLE NEPLATIA!
Autosklo Hornet® ponúka všetkým havarijne poisteným klientom jedinečnú príležitosť opraviť čelné sklo bezplatne, bez platenia spoluúčasti, bez poškodenia bonusu havarijného poistenia.

Ak je poškodenie na vašom čelnom skle menšie ako dvoj eurová minca a je viac ako 6 cm od okraja skla a mimo zorného poľa vodiča, je veľká pravdepodobnosť, že vaše čelné sklo bude možné opraviť a škoda nebude zarátavaná do škodového priebehu poistenia. Rozsah poškodenia odborne posúdi technik Hornet Autoskla.

OPRAVOU V HORNET AUTOSKLE ZÍSKAVATE DO BUDÚCNOSTI MOŽNOSŤUŠETRIŤ NIEKOĽKO STO EUR, ČI ZÍSKAŤ VÝMENU ÚPLNE ZDARMA.
V prípade, že sa sklo opravované v Hornet Autoskle hocikedy v budúcnosti rozbije a bude potrebné ho vymeniť, v Hornet Autoskle vám ako vernému zákazníkovi a zodpovednému vodičovi ODRÁTAJÚ Z CENY VÝMENY sumu za všetky realizované opravy na vašom vozidle v Hornet Autoskle. Opravovaním čelného skla počas niekoľkých rokov tak môžete výrazne ušetriť aj niekoľko sto EUR, či získať výmenu úplne zdarma, neplatiť spoluúčasť a nepoškodiť bonus havarijného poistenia.

Ak už ste aj vy niekedy opravovali vaše čelné sklo v Hornet Autoskle, aj vám pri výmene odrátajú sumu všetkých opráv! Históriu vášho skla sledujú už od roku 2009.

Opraviť čelné sklo v Autoskle Hornet® sa TERAZ NAOZAJ OPLATÍ

Zverte Vaše vozidlo do rúk odborníkov! Do roku 2012 v Autoskle Hornet® vymenili viac ako 100.000 čelných skiel. Volajte bezplatne na 0800 10 20 20 alebo kliknite na www.hornet.sk.

V prípade, že sa vám počas doby záruky čokoľvek stane s vaším čelným sklom, bude to riešené v rámci záruky bezplatne, vrátane výmeny či opravy čelného skla.

*POZOR!!! V prípade nutnosti výmeny čelného skla, ZÍSKATE V AUTOSKLE HORNET® SPOLU S NOVÝM ČELNÝM SKLOM BEZPLATNÚ ROČNÚ ZÁRUKU NA AKÉKOĽVEK JEHO ĎALŠIE POŠKODENIE!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Cestovné poistenie: investícia do vášho pohodlia na dovolenke SARIO: International Business Day 2024 – Rozvoj obchodných vzťahov a spoluprác

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.