Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. októbra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Rozšírená záruka na akékoľvek ďalšie poškodenie skla

BRATISLAVA 24. októbra – Môže sa to stať kdekoľvek a kedykoľvek. Na diaľnici, či v rušnej mestskej premávke. Odletí kameň a poškodí vaše čelné sklo. Výsledkom je prasklina a sklo je nutné vymeniť. Problém je na svete. Navyše o mesiac, dva po výmene sa môže situácia opakovať, vaše čelné sklo sa rozbije a sklo je nutné opäť vymeniť. Hrozí poškodenie bonusu havarijného poistenia, či jeho zdraženie, opäť platíte spoluúčasť a riešite papierovačky s poisťovňou. V Hornet Autoskle si starosti s týmto robiť nemusíte. Rozšírená záruka na akékoľvek ďalšie poškodenie čelného skla to vyrieši za vás.

ČO ZAHŔŇA ROZŠÍRENÁ ZÁRUKA NA ČELNÉ SKLO?
Od získania záruky, bude akékoľvek ďalšie poškodenie čelného skla riešené v rámci záruky v Autoskle Hornet bezplatne, vrátane opravy či výmeny skla. Stačí len prísť na ktorúkoľvek pobočku Hornet Autoskla, kde problém s čelným sklom vyriešia.

AKO ZÍSKAŤ ROZŠÍRENÚ ZÁRUKU NA ČELNÉ SKLO?
Nechajte si vymeniť vaše poškodené čelné sklo na ktorejkoľvek prevádzke Autoskla Hornet a okrem nového skla v originálnej kvalite môžete získať aj BEZPLATNÚ ROZŠÍRENÚ ROČNÚ ZÁRUKU NA AKÉKOĽVEK JEHO ĎALŠIE POŠKODENIE.

S rozšírenou zárukou od Hornetu sa už sa nemusíte báť!

KOMU ZVERÍTE VÝMENU VÁŠHO POŠKODENÉHO AUTOSKLA?
Do roku 2012 v Autoskle Hornet vymenili viac ako 100.000 čelných skiel. Problém s poškodeným sklom vyriešia rýchlo a komplexne vo viac ako 50 mestách na Slovensku. Dohliadnu na správnosť všetkých potrebných administratívnych dokumentov a prevezmú komunikáciu s vašou poisťovňou.

HAVARIJNE poistení klienti zaplatia pri výmene čelného skla len spoluúčasť podľa zmluvy o havarijnom poistení.

Vymeniť čelné sklo v Autoskle Hornet sa TERAZ NAOZAJ OPLATÍ
Zverte Vaše vozidlo do rúk odborníkov! Volajte 0800 10 20 20 alebo kliknite na www.hornet.sk.

*Táto jedinečná ponuka platí do konca roka 2012
*Nepodceňujte ani malé poškodenia na vašom čelnom skle. Aj nepatrné poškodenie čelného skla je plné mikrotrhlín, ktoré sa zväčšujú prejazdom po nerovnostiach či prudkou zmenou teplôt (vplyvom mrazu). Výsledkom je väčšia prasklina a sklo je nutné vymeniť. Hornet Autosklo pri včasnom zásahu dokáže takéto poškodenie bezplatne opraviť. Havarijné poistenie je jedinečná príležitosť ako poškodené sklo opraviť a neplatiť. Naviac opravovať čelné sklo v Hornet Autoskle sa oplatí aj do budúcnosti, pretože v prípade, že sa sklo poškodí a bude nutná jeho výmena, z ceny výmeny vám bude odrátaná cena všetkých doteraz realizovaných opráv v Hornet Autoskle.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

COOP Jednota rozširuje sieť predajní Tempo Operácia v Nemocnici Bory je realitou aj pre poistencov a poistenky Unionu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.