Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. novembra 2017 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Amrop rozšíril tím partnerov

BRATISLAVA 20. novembra 2017 – K trojici partnerov v spoločnosti Amrop Slovakia, ktorá je priekopníkom v oblasti poradenských služieb so zameraním na Executive Search a Leadership Consulting, pribudli v týchto dňoch ďalší dvaja. Martin Krekáč, Igor Šulík a Mario Fondati tak budú pri strategickom a operatívnom riadení spoločnosti podporení novými členmi najvyššieho vedenia – Ladislavou Molnárovou a Marekom Hradílkom.

Noví partneri pochádzajú z interných zdrojov a ich menovanie nie je výsledkom jednorazovej zmeny v organizačnej štruktúre, ale súčasťou procesu neustáleho inovovania a zlepšovania, ktoré je slovenskému Amropu vlastné. Od začiatku svojho pôsobenia (1990) je vyhľadávaným partnerom pri riešení rôznych problémov a výziev v oblasti ľudského kapitálu spojených s hľadaním, rozvojom a optimalizáciou ľudských zdrojov v organizácii a v tomto smere si naďalej chce udržať líderské postavenie. S týmto krokom súvisí aj zacielenie kompetencií Igora Šulíka na služby v oblasti Leadership Consulting. „Naše riešenia garantované Managing Leadership Partnerom napomáhajú organizáciám zvýšiť ich agilitu, čiže akcieschopnosť, aby dokázali pružne reagovať na aktuálne výzvy a aby akcelerovali rozvoj a rast svojho biznisu. Pod agilitou pritom rozumieme celkovú pripravenosť vnímať a chápať meniace sa prostredie, individuálne a firemné fungovanie v ňom a schopnosť rýchlo sa adaptovať,“ povedal Martin Krekáč, zakladajúci partner a chairman Amropu.

Hlavná vízia prostredníctvom poradenských riešení a vďaka inšpiratívnym lídrom podporovať klientov v dosahovaní udržateľného úspechu stojí za rozhodnutím posilniť v Amrope klientsky rozmer. Mario Fondati z pozície Managing Client Partner a Marek Hradílek z pozície Client Partner budú rozhodujúcim článkom partnerského tímu nielen vo vzťahoch s novými klientmi, ale najmä pri udržiavaní dlhodobých, obojstranne výhodných a pevných partnerstiev s doterajšími klientmi. „Náš pohľad klientom takmer tridsať rokov prináša viac objektívnosti a ničím nezaťažené vnímanie ich histórie, fungovania či interných vzťahov. Naši klienti však aj od nás v súčasnosti očakávajú oveľa viac. Nielen schopnosť priniesť na mieru šité riešenia na aktuálne problémy, ale najmä schopnosť vidieť dopredu a prostredníctvom overených i netradičných riešení a inovatívnych postupov ich včas pripraviť na to, čo ich ešte len čaká,“ uviedol nový partner Amropu Marek Hradílek.

Úspešnosť Amrop konceptu strategického vyhľadávania talentov zásadne zmenila pohľad na ľudský kapitál, čo prirodzene viedlo k vytvoreniu pozície partnera pre túto oblasť. Po návrate z materskej dovolenky sa Talent Acquisition Partnerom v Amrope stala Ladislava Molnárová. „Získať pre rozvoj biznisu tých najvhodnejších ľudí je náročný a dôležitý proces s mnohými premennými. Mať v Amrope partnera so zodpovednosťou práve za túto oblasť je pre nás jednoducho kľúčové,“ spresnil Martin Krekáč.

„Kým pri Executive Search riešeniach, kde je Amrop dlhodobo lídrom, prinášame vhodných kandidátov na okamžité obsadenie aktuálnych pozícií podľa požiadaviek klientov, v koncepte Strategic Talent Acquisition priebežne ponúkame talenty pre budúci biznis na pozície budúcnosti. Prostredníctvom neustálej tvorby premyslenej stratégie, ktorá kombinuje kvalitatívne a kvantitatívne poznanie rozličných segmentov pracovného trhu, dlhodobé nadväzovanie a upevňovanie vzťahov s rôznorodými kandidátskymi komunitami v mnohých sektoroch a rôznorodé vnímanie zamestnávateľských značiek, vytvárame udržateľný zásobovací reťazec talentov pre našich klientov. Jednoducho predstavíme ľudí skôr, ako ich firmy potrebujú. Jediná vec, ktorá dokáže roztancovať kapitál, je totiž talent!“ dodala Ladislava Molnárová.

Nová partnerka Amropu pre strategické získavanie talentov (STA) sa odbornej verejnosti predstaví v úlohe moderátorky už na najbližšom stretnutí Coffee time with Amrop, ktoré sa uskutoční 23. novembra v bratislavskom Binariu.

K téme

JM Search a The Amrop Partnership ohlásili strategické partnerstvo s cieľom získať globálny dosah pre svojich klientov Top firmy tlmočili stredoškolákom, aké zručnosti od nich budú vyžadovať

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.