Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Novy projekt.jpg
Foto: COOP Jednota
7. mája 2024 SprávySlovensko od Informačný servisSITA Diskusia()

COOP Jednota získala Cenu Hermes Komunikátor roka 2023 za najrýchlejší zálohový automat

7.5.2024 – Domáca maloobchodná sieť COOP Jednota získala v jubilejnom 10. ročníku súťaže HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA, v kategórii Inovatívny marketingový projekt, Cenu Hermes Komunikátor roka 2023 za najrýchlejší zálohový automat v strednej Európe. Zálohový automat bol uvedený do prevádzky v decembri 2023 v Dunajskej Lužnej.

Súťaž HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA predstavuje ocenenie pre najlepšiu inštitúciu v Slovenskej republike v komunikácii so zákazníkom. Významnou zmenou tohto ročníka bolo rozšírenie odbornej poroty Ceny Hermes o členov z občianskeho združenia Ľudia z marketingu a spoločnosti Amrop. Svojimi dlhoročnými skúsenosťami prispeli k ešte komplexnejšiemu hodnoteniu prihlásených projektov. V šiestich hodnotených kategóriách si CENU HERMES odniesli projekty, ktoré ukázali výnimočný prístup k marketingu a komunikácii. V kategórii Inovatívny marketingový prístup získala ocenenie COOP Jednota Slovensko s projektom Najrýchlejší zálohový automat v strednej Európe. „Ocenenie nás teší a veríme, že hlavný headline spojený s novým exteriérovým zálohovým automatom v systéme COOP Jednota – Recyklujeme QUANTUM fliaš a plechoviek, bude pre našich zákazníkov stálou motiváciou pri využívaní nového zálohového automatu,“ uvádza Margaréta Nosáľová, riaditeľka odboru marketingu, COOP Jednota Slovensko.

Najrýchlejší zálohový automat v strednej Európe šetrí zákazníkom čas

S prevratnou novinkou prišla COOP Jednota Dunajská Streda, ktorá sa rozhodla využiť možnosti exteriérového zálohového automatu pre skvalitnenie služieb svojim zákazníkom. Exteriérový zálohový automat dokáže spracovať viac ako 100 obalov za minútu, čím výrazne skráti čas čakania zákazníkov v radách. Nový automat je umiestnený pred obchodným strediskom COOP Center v Dunajskej Lužnej. Výhodou automatu je, že spotrebitelia nemusia vkladať do zariadenia vratné obaly po jednom, ale jednoducho vysypú obsah tašky alebo vreca s obalmi do násypníka automatu. Toto out – doorové riešenie je ideálne pre veľké obchodné centrá s parkovacou plochou a celý proces vrátenia obalov prebehne ešte pred samotnou návštevou obchodu.

COOP Jednota pristupuje k zálohovaniu zodpovedne a dobrovoľne

Enviromentálna politika a ekologický prístup sú dôležité strategické piliere domácej maloobchodnej siete COOP Jednota, preto pre nás zálohovanie predstavuje investíciu s pozitívnym vplyvom na životné prostredie a celú spoločnosť. Zároveň je systém zálohovania pre nás príležitosť šíriť ekologický prístup do všetkých regiónov Slovenska prostredníctvom našich odberných miest. Domáca maloobchodná sieť COOP Jednota disponuje najväčším počtom odberných miest zo všetkých obchodných sietí na Slovensku. Z 3 269 odberných miest dostupných v SR k 31.12.2023 je takmer polovica v sieti COOP Jednota, presne 1 575. Dobrovoľne sa v sieti COOP Jednota zapojilo do zálohovania až 1 257 prevádzok, čo je najviac spomedzi všetkých obchodných reťazcov na Slovensku. K interiérovým zálohovým automatom pribudol v decembri 2023 najväčší a najrýchlejší exteriérový zálohový automat, určený na PET fľaše a plechovky. Naďalej rozširujeme mapu odberných miest o ďalšie prevádzky, ktoré sú v pláne aj na rok 2024. Nákup interiérových a exteriérových zálohových automatov predstavuje rozsiahlu investíciu systému COOP Jednota do procesu zálohovania v prospech zvyšovania úrovne služieb a komfortu pre zákazníkov našich predajní.

Informačný servis

K téme

Ocenenie pre originálnu zmes na špagety Martin Pyco Rausch navaril famóznu knihu. Treba si variť

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.