Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. februára 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Amrop na slovenský trh priniesol model i4 Neuroleader

Bratislava 14.február 2017 – Poradenská spoločnosť Amrop – Leaders for What´s Next, ktorá je súčasťou Jenewein Group, dlhodobo integruje najnovšie poznatky neurovedy do portfólia svojich služieb, aby klientom pomáhala neustále zlepšovať kvalitu a výkonnosť lídrov. V týchto dňoch predstavuje model i4 Neuroleader, ktorý na slovenský trh priniesla vďaka partnerstvu s The About my Brain Institute.

Model i4 Neuroleader prináša do témy líderstva novú perspektívu. Stavia na štyroch pilieroch, od ktorých pochádza aj jeho označenie i4 – imaginácia, integrácia, inšpirácia a intuícia – a 16 kompetenciách, ktoré zodpovedajú požiadavkám 21. storočia. Vychádza z poznania neurobiológie a neurovedy a pomáha dosiahnuť úspech a efektívnosť nielen v práci, ale aj v živote. „Tento model ukazuje, ako líder môže rozvinúť a posilniť svoje mentálne schopnosti, aby zvýšil svoju výkonnosť, vytváral rámec pre úspešnú spoluprácu v rámci rôznorodých tímov, podporil inovatívne myslenie na objavenie oblastí pre ďalší rast a podporil agilitu, čiže akcieschopnosť na prepojenie stratégie a jej implementácie,“ uviedol Igor Šulík, ktorý je spolu s Mariom Fondatim certifikovaným konzultantom modelu i4 Neuroleader na Slovensku.

Ako ďalej pripomenul Igor Šulík, neuroveda prináša množstvo dôkazov o tom, že mozog má na naše správanie a jeho zmeny oveľa väčší vplyv, než sme si pôvodne mysleli. Úspešné firmy preto tejto téme venujú maximálnu pozornosť. Sú priekopníkmi, ktorí vedia, že väčšina dnešných organizačných modelov ešte vždy nasleduje vzory z priemyselnej alebo informačnej éry. Vytvorenie tzv. brain friendly pracoviska, v ktorom sa jednotliví pracovníci môžu stať tvorcami alebo spolutvorcami toho, ako a kde chcú plniť pracovné zadania, aby ich mozgy dlhodobo podávali maximálny výkon, je to, čo bude v nasledujúcom období odlišovať najlepšie organizácie od priemerných. Je vstupenkou do éry predstavivosti, v ktorej sa kreativita, nápady a myšlienky stávajú primárnymi tvorcami ekonomickej hodnoty.

Amrop nový model uviedol na trh počas zimnej série odborných stretnutí Coffee time with Amrop v súlade s dlhodobou ambíciou cielene rozvíjať vlastné portfólio s dôrazom na hĺbku záberu. V ostatnom čase – najmä pri príležitosti 25. výročia pôsobenia na slovenskom trhu, povesť rešpektovanej a kvalitnej značky umocnil viacerými diskusiami a odbornými podujatiami a k originálnym produktom a službám ako Context Driven Executive Search, Context Driven Leadership Assessement a iným pridal línie zamerané napríklad na koučing, v ktorom na slovenský trh priniesol unikátny katalóg koučov, rodinné podnikanie na Slovensku (Amrop Family Business) či program Dynamika talentu (v spolupráci s Andreou Vadkerti).

Ďalšie informácie poskytne:
Igor Šulík, managing partner, Amrop
Mario Fondati, partner, Amrop
Amrop Slovakia – Leaders for What’s Next
Štefanovičova 12, 811 04 Bratislava
T/F: +421 2 5443 6001-4
E: slovakia@amrop.sk
W: www.amrop.sk

Viac o modeli i4 Neuroleader nájdete na http://www.amrop.sk/sk/leadership-services/.

Amrop – Leaders for What’s Next
Amrop Slovakia je poradenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a stredoeurópskom trhu. Je lídrom v oblasti Executive Search & Leadership Consulting. Slovenský Amrop je súčasťou globálnej siete poradenských spoločností zameraných na kontextom riadené cielené vyhľadávanie manažérov. S takmer 80 kanceláriami vo viac ako 50 krajinách Amrop disponuje hlbokým poznaním globálnych trhov a pomáha s hľadaním lídrov budúcnosti – Leaders for What’s Next – zvyknutých pracovať ponad hranice na trhoch na celom svete.
Amrop je členom The Association of Executive Search Consultants (AESC) – najprestížnejšej globálnej asociácie poradenských spoločností so zameraním na Retained Executive Search & Leadership Consulting. Amrop je jej najdlhšie pôsobiacim členom a dosiaľ jediným členom s plnohodnotným zastúpením na Slovensku. K riešeniu poradenských projektov pristupujeme prostredníctvom vlastného modelu 3D špecializácie založenom na kombinovaní poznania sektorových, funkčných a vlastníckych špecifík klientskych zadaní, čo našim konzultantom umožňuje efektívne riešiť aj komplikované problémy v správnych orgánoch, na najvyšších manažérskych úrovniach a pri vysoko špecializovaných expertoch.
Prostredníctvom riešení v oblasti ľudského kapitálu zameraného na talenty a lídrov pracujúcich v rôznych krajinách a celom spektre sektorov Amrop pomáha klientom rozvíjať biznis a dosahovať strategické ciele.
Amrop poskytuje poradenské riešenia v týchto oblastiach:
– Executive Search
– Professional Search
– Board Advisory
– Leadership Services
– Executive Coaching

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

xa

K téme

Top firmy tlmočili stredoškolákom, aké zručnosti od nich budú vyžadovať Igor Šulík sa stal globálnym lídrom pre Leadership Services vo svetovej organizácii Amrop

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.