Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. novembra 2014 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Aegon partner – nová sieť interného makléra

BRATISLAVA 24. novembra – Poisťovňa Aegon založila novú sieť interného makléra s názvom Aegon partner. V spolupráci s inými poisťovňami a bankami ponúka klientom široké portfólio finančných služieb. Nový distribučný kanál, ukotvený pod medzinárodnou poisťovňou, je na slovenskom poistnom trhu zatiaľ unikátom.
Aegon partner disponuje silným zázemím medzinárodnej poisťovne, odbornými znalosťami a profesionálnym prístupom k potrebám klientov. Z pozície globálneho koncernu je Aegon partner pripravený čeliť silným otrasom či regulačným zmenám vo finančnom sektore. Na lokálnej úrovni využíva vlastnú sieť obchodných kancelárií v 17 mestách po celom Slovensku.
Sieť ponúka klientom komplexné portfólio finančných služieb. Nepatria k nim len produkty poisťovne Aegon, ich zostava je vďaka spolupráci s ďalšími finančnými inštitúciami starostlivo vybraná a rôznorodá. Cieľom siete je, aby klient prostredníctvom makléra dostal výhodnú a najmä komplexnú ponuku. Produkty zahŕňajú životné a majetkové poistenie, hypotéky a úvery, stavebné sporenie a tiež bankové investície.
Makléri Aegon partner tak poskytujú všetky služby z jedného miesta, bez nutnosti návštevy viacerých finančných domov. Pri výbere vhodného produktu využívajú portfólio takmer dvoch desiatok kľúčových finančných inštitúcii na slovenskom trhu. Nechýbajú medzi nimi banky, poisťovne ani sporiteľne. Pri výbere produktu sa nehľadí na značku, ale na efektívne pokrytie požiadaviek klienta.
Pre maklérov ponúka Aegon partner okrem bezkonkurenčného finančného ohodnotenia i technické a právne zázemie, ako aj pomoc s administratívnou agendou. Maklér sa preto môže detailne sústrediť na prácu a služby pre klienta. Súčasťou podpory je napríklad príspevok na kanceláriu alebo bezplatné odborné vzdelávanie na pravidelnej báze.
O dôvodoch vzniku novej siete interného makléra hovorí jej obchodný riaditeľ Gabriel Ondik: „Aegon Partner je reakciou na zmeny, ktorými prechádza trh. Na Slovensku sa finančné služby dynamicky menia a vyvíjajú. Aj naša spoločnosť má ambíciu vyhovieť čoraz náročnejším požiadavkám svojich klientov. Navyše, finančný trh v blízkej dobe výrazne ovplyvní očakávaná regulácia. Predpokladám, že bude mať silný dopad na malé a stredné maklérske spoločnosti. Predovšetkým na systém práce a provízií, na aký boli dlhoročne zvyknutí. Na tieto zmeny sa treba pripraviť. Aegon partner, ktorý je súčasťou medzinárodného koncernu, je pripravený už dnes. Ponúka stabilitu, odbornosť a medzinárodné skúsenosti finančných trhov z Európy, Ázie a Spojených štátov.“

Makléri Aegon partner poskytujú nasledovné finančné a poradenské služby:
· životné a rizikové poistenie,
· poistenie majetku,
· poistenie motorových vozidiel,
· poistenie podnikateľov a firiem,
· hypotéky a úvery,
· dôchodkové zabezpečenie (2.pilier),
· investovanie na kapitálovom trhu,
· stavebné sporenie,
· bankové produkty,
· a iné.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

FinGO.sk posilňuje svoje aktivity na Slovensku, rozširuje svoj tím aj sieť partnerov Ako poisťovne zlepšujú služby klientom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.