Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. augusta 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

99%: Žiadame Grékov o okamžité odvolanie Bubeníkovej

BRATISLAVA 8. augusta – EK dnes dala alibisticky ruky preč od nominácie Bubeníkovej. Hnutie 99% sa preto obrátilo priamo na Grécky rozvojový fond, v rámci ktorého pôsobí Bubeníková ako poradkyňa pre privatizáciu.
Vedenie fondu sme informovali o kauze Gorila a Bubeníkovej kľúčovej úlohe v tejto korupčnej mega-kauze, v ktorej sa rozkrádal slovenský národný majetok. Ospravedlnili sme sa za Slovenskú republiku, ako aj Európsku komisiu, ktoré odporučili takúto kontroverznú osobu na túto dôležitú pozíciu. Zároveň sme varovali pred ohrozením dôveryhodnosti EÚ ako aj privatizačného procesu v Grécku, ak Bubeníková zostane na svojom mieste.
V prípade, že vedenie fondu nepodnikne okamžité opatrenia smerujúce k odvolaniu Bubeníkovej, obrátime sa aj na grécke médiá a verejnosť.
Dovolili sme gorilám rozkradnúť miliardy na Slovensku, nedovoľme im to zopakovať v Grécku.

Tlačový servis 99%

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

Sklerodermia – ojedinelé ochorenie s dobrou vyhliadkou, ak sa pacienti dostanú k správnej alebo inovatívnej liečbe Rammstein: European Stadium Tour sa po tretí raz zopakuje v roku 2023!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.