Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. januára 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

99%: U Igora Matoviča prekvapivo zvíťazil zdravý rozum

BRATISLAVA 25. januára – Pozývame Vás na TB hnutia 99% na tému: U Igora Matoviča prekvapivo zvíťazil zdravý rozum. Uskutoční sa v pondelok, 28.1.2013 o 13:00 v zasadačke Domu novinárov SSN, Župné námestie 7, Bratislava.
Na tlačovej besede sa zúčastnia lídri hnutia 99% Ivan Weiss a Peter Mikletič. Venovať sa budú návrhu zrušenia financovania politických strán z rozpočtu.

Tlačový servis 99%

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Ženská krása ukrytá v úžasných obrazoch. Piačka Čerpacie stanice ako miesto pre nabíjanie elektromobilov a kvalitný čas s priateľmi. To sú vízie slovenských vodičov a architektov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.