Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. augusta 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

99%: Lipšic založil svoj sen na klamstve

BRATISLAVA 13. augusta – V snahe zostať zaujímavý pre médiá Daniel Lipšic zavádza verejnosť a ignoruje realitu. Naposledy si úmyselne zamenil okresnú prokuratúru s generálnou, teraz zavádza o hnutí 99%. Vo svojom poslednom vyjadrení uvádza hnutie 99% ako príklad toho, že finančne náročná kampaň k úspechu vo voľbách nestačí.
Chceme týmto Daniela Lipšica požiadať, aby sa nevyjadroval o kampani hnutia 99%, ak zároveň neuvedie, že volebný výsledok hnutia 99% negatívne ovplyvnil práve jeho nominant, Jaroslav Spišiak, ktorý porušil zákon len pár dní pred voľbami v súvislosti s vyšetrovaním podpisov hnutia 99%.
Daniel Lipšic vo svojom poslednom vyjadrení propaguje priamu voľbu sudcov, ktorú mohol už dávno presadiť. Pripomeňme si, že Daniel Lipšic pôsobil ako vedúci úradu ministerstva spravodlivosti v prvej Dzurindovej vláde, minister spravodlivosti v druhej Dzurindovej vláde a naposledy ako minister vnútra v Radičovej vláde. Mal spolu asi 10 rokov na to, aby presadzoval túto zmenu z pozície vo vláde. Napriek tomu čakal, až kým je z neho len radový poslanec. Zdôrazňovať, že jeho cieľom nie je presadenie skutočnej zmeny, ale len snaha zostať „na výslní“, snáď ani nie je potrebné.
O voľbách verejných funkcionárov sa naviac vyjadruje ako človek, ktorý len pred pár mesiacmi zavádzal svojich priaznivcov aj priaznivcov KDH, keď sa do parlamentu nechal vyniesť vďaka politickej strane, ktorej už v čase volieb nedôveroval. Okamžite po voľbách z nej zdupkal a hovorí o zakladaní novej strany, resp. o hľadaní „sna“ pre Slovensko.
Vítame úsilie každého človeka o očistenie slovenskej politiky od goríl a ich posluhovačov. Ak bude mať podobný cieľ aj nová strana Daniela Lipšica, budeme radi spolupracovať, pretože Slovensko si zaslúži skutočnú zmenu k lepšiemu. Nemôžeme však mlčky tolerovať zavádzanie verejnosti a prekrúcanie reality v snahe zaujať médiá.

Ivan Weiss
líder hnutia 99%

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Reakcia MV SR na článok v denníku SME „Kaliňák vyšle aj rodinu“ TA3: V politike s predsedom vlády Robertom Ficom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.