Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. augusta 2016 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

5 dôvodov prečo využiť JEREMIE úver pre malé firmy

Výhody JEREMIE úveru od OTP Banky stručne zhrnula H. Sofková, konateľka firmy Esko. Na základe vlastných skúseností konštatuje, že vďaka zvýhodnenému úveru mohli realizovať investície, aké si zvyčajne malé a stredné podniky nemôžu dovoliť.

1. NIŽŠIA ÚROKOVÁ SADZBA
Najväčšou výhodou je pre nás nižší úrok oproti štandardným úverom.
2. AŽ 1 MILIÓN EUR NA ROZVOJ FIRMY
Ako malá firma môžete pre svoje investície získať až 1 milión eur so splatnosťou od 1 do 10 rokov.
3. JEDNODUCHÝ PRÍSTUP K ÚVERU
Vďaka podpore z EÚ sa k financiám dostanete oveľa rýchlejšie a jednoduchšie.
4. PROFESIONALITA A OCHOTA
V OTP Banke vám pri vybavovaní úveru vždy ochotne pomôžu ústretoví profesionáli.
5. PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE VAŠU FIRMU

Ak má vaša firma menej ako 250 zamestnancov, ročný obrat nižší ako 50 miliónov eur a spĺňa ďalšie jednoduché kritériá, neváhajte a kontaktujete OTP Banku.

Viac informácií o OTP JEREMIE úvere ako aj žiadosť o nezáväznú ponuku nájdete tu.

Program je podporený z Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast, spolunancovaného z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky prostredníctvom iniciatívy JEREMIE. Program je výhradnou zodpovednosťou OTP Banky a nemôže byť v žiadnom prípade považovaný ako reektujúci postoj Európskej únie.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Nebezpečný nepriateľ: ako uchrániť deti pred nástrahami alkoholu? 11 slovenských autoriek a ich poviedky. Šťastné náhody

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.