Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. októbra 2015 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

ZUNO vám ušetrí z úroku až 40 %

Zosekať si radšej výšku splátky, alebo úrok? Najlepšie oboje!

BRATISLAVA 14. október (WBN/PR) – Často sa stáva, že človek v snahe ušetriť naletí reklamnému sloganu a skočí po ponuke ako žaba do vody. Poznáte to: znížime vám splátky, vrátime vám XY % z úveru, teraz spracovanie úveru len za polovicu… .
Až po detailnom preštudovaní všetkých podmienok zistíte, že ste tú „zľavu“ o dosť preplatili.

• TIP: Rady, ako si preveriť svoj starý úver, vám ponúkame v tomto blogu

Nevýhodnú zmluvu o úvere však je možné nahradiť novou a ušetriť na úrokoch pôžičky napríklad až 40 %. A ani nemusíte ísť do banky.

Príklad: Alex si zobral v banke pôžičku s úrokovou mierou 11,49 % p.a. Po roku zistil, že podmienky na trhu sú výhodnejšie a rozhodol sa svoj úver refinancovať.

Po preštudovaní viacerých ponúk sa rozhodol refinancovať svoju pôžičku v ZUNO a ušetril
1 400,5 . Prečo?

Zhrnutie:
Alex pri využití ponuky ZUNO usporí oproti starej banke 1 400,5 .

Na zaplatených úrokoch pri prefinancovaní úveru by Alex v ZUNO ušetril oproti starej banke až 884,5 , čo je takmer 42%.
Dôvodom je výrazné zníženie úrokovej sadzby. Okrem toho Alex ušetril aj čas na ceste do banky, pretože všetko vybavil prostredníctvom internetu.
A aby sme nezabudli: v ZUNO Peter vybavil refinancovanie svojho úveru bez poplatku a s účtom za 0 .

Ako naozaj usporiť?

Jedným z najdôležitejších ukazovateľov pri refinancovaní úveru je úrok. Výhodou ZUNO navyše je, že úrokovú sadzbu poznáte vopred. Vo väčšine iných bank je bežná prax taká, že svoj „nový úrok“ zistíte až po individuálnych konzultáciách.
Najnižšia ponuka v ZUNO je 6,90 % p.a., čo pri mohých úveroch s vyšším úrokom predstavuje úsporu až 40 %.

Úroky sú uvedené v % ročne. Pri REFINANCOVANÍ viacerých úverov vám úrokovú sadzbu vypočítame podľa toho úveru, z ktorého vám ostáva splatiť najviac. Pokiaľ REFINACUJETE kreditnú kartu alebo povolené prečerpanie, môžete získať úrok 14,9 % ročne.

Výhodou ZUNO navyše je, že úrokovú sadzbu poznáte vopred. V iných bankách je bežná prax taká, že svoj „nový úrok“ pri ponuke refinancovania vám banka vypočítava pre každý konrétny prípad.
Konkrétny úrok v ZUNO, spolu s ďalšími informáciami, si však môžete zistiť hneď na zuno.sk. Sumu usporených prostriedkov si zároveň môžete vypočítať aj na našej kalkulačke.

RPMN: Výška PÔŽIČKY 6 600 , poplatok za poskytnutie 0 , doba splácania 60 mesiacov, mesačná splátka 130,4 , fixná úroková sadzba 6,90 % p.a., celková splatná čiastka 7 822,6 , RPMN 7,12 % p.a. Je potrebné mať v ZUNO otvorený účet.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

sq

K téme

Úrokové sadzby účtov v cudzej mene Úrokové sadzby z vkladov vo vybraných bankách v SR

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.