Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. októbra 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

ZUNO so ziskom troch ocenení v Zlatej minci

BRATISLAVA 30. októbra – Už tretí rok za sebou zbiera direct banka ZUNO ocenenia v súťaži finančných produktov Zlatá minca. Tentokrát si zo slávnostného galavečera odniesla symbolicky ďalšie tri.

ÚČET za 0  sa podobne ako pred rokom dostal medzi najlepšie produkty v kategórii Bankové účty. Tentoraz bol odmenený striebrom, rovnako ako ďalší produkt z portfólia ZUNO – bezkontaktná kreditná karta.

„ZUNO pôsobí na Slovensku už tretí rok a sme hrdí na to, že sa nám podarilo v každom roku nášho pôsobenia vyhrať rádovo v niekoľkých kategóriách,“ hovorí Peter Lakata, riaditeľ pre marketing a obchod direct banky ZUNO, ktorý za banku ocenenie preberal. „Tento týždeň prekročíme hranicu 200 000 klientov na slovenskom a českom trhu. Tieto úspechy sú pre nás dôkazom toho, že ideme správnym smerom a určite sa nechystáme v tomto trende poľaviť, práve naopak.“ dodáva Peter Lakata.

Okrem dvoch strieborných umiestnení získala direct banka aj bronz za svoj mobile banking v kategórii Elektronické bankovníctvo. Ten však nie je jediným dôkazom toho, že banka komunikuje moderne.

Už pred rokom bola v Zlatej minci ocenená titulom Najinovatívnejšej banky na Slovensku a momentálne patrí medzi 12 finalistov v celosvetovej súťaži o titul bankového inovátora. Od vstupu ZUNO na slovenský trh v decembri 2010 získala banka už mnoho ocenení nielen doma, ale aj v zahraničí. Produktové portfólio ZUNO sa odvtedy rozšírilo niekoľkokrát. V aktuálnej kampani banka garantuje najvýhodnejšiu pôžičku na trhu.

Direct banka ZUNO vznikla na Slovensku v roku 2010, v polovici roka 2011 ju nasledovala Česká republika. Patrí medzi vôbec prvé online banky pôsobiace v regióne strednej a východnej Európy. Počas niekoľkých rokov sa zo start-up spoločnosti stala direct bankou s takmer 200 000 klientmi, ponúkajúca široké portfólio produktov (bežný účet s debetnou kartou, sporiaci účet, online pôžičku a refinancovanie, kreditnú kartu alebo kontokorent). Nekonvenčná značka zameraná na jednoduchosť podľa motta Less bank, more life.

Ďalšie informácie o slovenskom zastúpení ZUNO BANK AG nájdete na www.zuno.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Úrokové sadzby účtov v cudzej mene Úrokové sadzby z vkladov vo vybraných bankách v SR

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.