Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. apríla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Zmeny v predstavenstve spoločnosti SPP – distribúcia, a.s.

BRATISLAVA 16. apríla – Novým členom predstavenstva SPP – distribúcia, a.s. sa stal Sebastian Jochem, ktorý od 1. apríla 2012 vo funkcii vystriedal Martina Bartošoviča. Mimoriadne zmeny boli schválené na základe rozhodnutia jediného akcionára 28. marca 2012.

Sebastian Jochem bol prvým predsedom predstavenstva novej spoločnosti SPP – distribúcia, a.s. , ktorá vznikla v roku 2006, po právnom odčlenení činností distribúcie a prepravy z SPP. Počas svojho trojročného pôsobenia v predstavenstve v rámci tzv. rotujúceho predsedníctva medzi francúzskymi a nemeckými akcionármi bol dvakrát predsedom tohto najvyššieho riadiaceho orgánu SPP – distribúcia, a.s. V roku 2009 nastúpil na manažérsku pozíciu v spoločnosti E.ON Ruhrgas v Nemecku. Od 1. apríla 2012 sa opätovne stal členom predstavenstva SPP – distribúcia, a.s. Do tejto pozície ho nominovala jeho materská spoločnosť E.ON Ruhrgas Nemecko.

Životopis – Assessor jur. Sebastian Jochem – člen predstavenstva SPP – distribúcia, a.s.
Vyštudoval právo, históriu a politické vedy v Kolíne. Postgraduálne štúdium absolvoval v rokoch 1992 – 1996 ako právnik v Kolíne, Düsseldorfe a kanadskom Toronte. Po ukončení štúdia pracuje od roku 1996 v E.ON Ruhrgas AG. Do roku 2005, kedy bol vyslaný do SPP v Bratislave, pôsobil ako vedúci odboru “Bádensko-Württembergsko”, divízie predaja E.ON Ruhrgas v Essene. V období od 18. mája 2006 do 30. septembra 2009 zastával funkcie predsedu a člena predstavenstva spoločnosti SPP – distribúcia, a.s. V roku 2009 sa stal vedúcim odboru „Marketing-Services“ v E.ON Ruhrgas. Od 1. apríla 2012 pôsobí ako člen predstavenstva spoločnosti SPP – distribúcia, a.s.

Aktuálny zoznam členov predstavenstva SPP – distribúcia, a.s. od 1. 4. 2012:

Ing. Jean-Pierre Béringuier predseda predstavenstva
Ing. Peter Kamenický podpredseda predstavenstva
Assessor jur. Sebastian Jochem člen predstavenstva

Aktuálny zoznam členov dozornej rady SPP- distribúcia, a.s.:

Ing. Ján Rusnák predseda dozornej rady
Ekkehard Ludwig podpredseda dozornej rady

členovia:
Ing. Dalibor Černička
Pavol Korienek
Daniel Nechala
Mgr. Michal Novota

SPP – distribúcia, a.s. (http://www.spp-distribucia.sk) začala svoju činnosť 1. júla 2006 právnym odčlenením všetkých činností súvisiacich s distribúciou zemného plynu a distribučných aktív ako 100 % dcérska spoločnosť SPP (Slovenský plynárenský priemysel, a.s.). Spoločnosť zabezpečuje distribúciu zemného plynu pre vyše 1,5 milióna odberateľov na Slovensku.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Kam po vysokej škole? Program Teach Next ponúka absolventom unikátnu možnosť ako naštartovať kariéru ESG. Naliehavosť začína byť hmatateľná

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.