Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. júla 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Zlatý bonus čaká na nového zlatého hrdinu

BRATISLAVA 19. júla – Motivácia vo forme Zlatého bonusu vo výške 33 300 EUR od Zlatého Bažanta za výnimočný úspech slovenských športovcov na LOH Londýn 2012 je opäť pripravená. Zlatý Bažant je od roku 2009 hlavným partnerom Slovenského olympijského tímu a už tri roky spoločne so Slovenským olympijským výborom spolupracujú v rámci projektu Reprezentujeme Slovensko. Prvý Zlatý bonus vo výške 33 300 EUR od Zlatého Bažanta získala Anastasia Kuzminová za zlatú olympijskú medailu na ZOH Vancouver 2010.

Zlatý Bažant aj slovenskí športovci sú pripravení spolu reprezentovať Slovensko na LOH Londýn 2012. Za zisk zlatej medaily je pre športovcov opäť pripravená aj špeciálna motivácia, možnosť získať Zlatý bonus od hlavného partnera olympijského tímu v Londýne 2012, značky Zlatý Bažant. Predseda Slovenského olympijského výboru František Chmelár: „Výnimočné výkony našich športovcov si zaslúžia svetového partnera. Preto ma mimoriadne teší, že svetové slovenské pivo Zlatý Bažant je hlavným partnerom olympijského tímu v Londýne 2012 a spolu Reprezentujeme Slovensko. Zlatý bonus zo ZOH Vancouver 2010 už má svojho majiteľa. Verím, že po londýnskom sviatku športu budeme mať viac športovcov s týmto ocenením.“

Zlato za zlato
Zlatý Bažant ako hlavný partner Slovenského olympijského tímu nad rámec hlavného partnerstva poskytol pre slovenských olympionikov Zlatý bonus dvakrát vo výške 33 300 eur. Prvý Zlatý Bonus bol odovzdaný v roku 2010, druhý je pripravený pre slovenských reprezentantov za LOH Londýn 2012. V prípade, že sa zlatú medailu na LOH Londýn 2012 podarí získať viacerým športovcom, Zlatý bonus si medzi sebou rozdelia rovnakým dielom. „Veľmi nás potešila Anastasia Kuzminová, ktorej sme odovzdali Zlatý bonus vo výške 33 300 EUR po ZOH vo Vancouveri v roku 2010. Z výnimočného výkonu sa tešilo celé Slovensko a ocenil ho aj svetový slovenský Zlatý Bažant. Verím, že ďalší Zlatý bonus budeme odovzdávať za vynikajúci výkon na LOH Londýn 2012,“ povedala Zuzana Putalová, Senior Brand Manager spoločnosti HEINEKEN Slovensko.

Zlatý Bažant reprezentuje Slovensko
Zlatý Bažant, rovnako ako slovenskí olympionici, dlhodobo reprezentuje Slovensko v zahraničí. Svetové slovenské pivo sa exportuje do štrnástich krajín sveta a licenčne sa vyrába v štyroch krajinách. „Zlatý Bažant dostal od svojho vzniku do vienka exportnú ambíciu, a tak už viac ako tridsať rokov šíri dobré meno slovenského pivovarníctva vo svete. Oceniť najlepší výkon našich olympionikov v Londýne, ktorí zviditeľňujú našu krajinu v tom najlepšom smere, bolo pre nás preto prirodzené,“ dodala Zuzana Putalová, Senior Brand Manager spoločnosti HEINEKEN Slovensko. O výnimočnej kvalite značky Zlatý Bažant hovoria aj mnohé získané ocenenia. Aktuálnym úspechom značky je tohtoročný zisk dvoch prvenstiev na prestížnej degustačnej súťaži Slovenská pivná korunka 2012, kde vo svojich kategóriách triumfovali Zlatý Bažant Tmavý a Bažant Radler Citrón.

Do začiatku olympiády zostáva 8 dní. Hlavný partner olympijského tímu v Londýne 2012, značka Zlatý Bažant, drží našim športovcom palce a teší sa na ich úspechy, ktorými budú spoločne reprezentovať Slovensko vo svete.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Festivalová kolekcia WE ARE ONE SOUND: Oslávte slobodu a radosť letných dní s Answear.LAB Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.