Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. apríla 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Zlatý Bažant i naďalej partnerom nášho olympijského tímu

BRATISLAVA 4. apríla – Zlatý Bažant podporí slovenských športovcov aj na ďalších dvoch olympiádach. Po 4 rokoch úspešnej spolupráce, ostáva značka hlavným partnerom Slovenského olympijského výboru až do roku 2016. Zlatý Bažant tak bude podporovať slovenských športovcov na zimnej olympiáde v Soči aj na olympiáde v Rio de Janeiro.

„Sme veľmi radi, že Zlatý Bažant pokračuje v spolupráci so Slovenským olympijským výborom ako hlavný partner. Budeme ďalej spolu reprezentovať Slovensko na najvýznamnejších podujatiach na svete, zimnej olympiáde v Soči a olympiáde v Rio de Janeiro. Zlatý Bažant zohráva dôležitú úlohu v rámci našej marketingovej stratégie, ktorej cieľom je nielen reprezentovať Slovensko svetovými výkonmi našich športovcov, ale chceme vo svete ukázať aj slovenské produkty svetovej kvality,“ uvítal pokračovanie spolupráce Daniel Líška, predseda predstavenstva Slovenská olympijská marketingová, a.s. .

Reprezentujeme Slovensko
Vzájomnú spoluprácu obaja partneri rozvíjajú už od roku 2009 pod spoločnou myšlienkou „Reprezentujeme Slovensko“. „Olympijské hodnoty, ktoré prekračujú hranice športu, sú blízke hodnotám našej spoločnosti. Sme preto hrdí, že prostredníctvom značky Zlatý Bažant môžeme byť súčasťou výnimočných športových okamihov a stáť pri našich reprezentantoch,“ hovorí Door Plantenga, generálna riaditeľka spoločnosti HEINEKEN Slovensko.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Riaditeľ GLN Norbert Kyndl: Tomášička je výnimočná už 60 rokov, a to vďaka každému tomášičkárovi Tento rok Slováci vyhrajú!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.