Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. septembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Získajte väčší prehľad o farmaceutickom trhu na FARMAKO 2013

BRATISLAVA 2. septembra – Institute for International Research pripravil už tretí ročník odbornej konferencie Farmako SR, ktorá sa uskutoční v dňoch 17. – 18. septembra 2013 v Lindner Hotel Gallery Central Bratislava. V súčasnej dobe sa uskutočňujú novinky týkajúce sa liekovej politiky. Predovšetkým v cenovej regulácii a v referencovaní cien liekov.

Aké sú dopady platnej legislatívy na prax farmaceutických spoločností? Informujte sa o aktuálnom vývoji farmaceutického trhu nielen na Slovensku, ale aj v Európe. V čom možno vidieť významné zmeny? Akým smerom sa bude naďalej trh uberať? Vypočujte si novinky v klastrovaní liekov a predovšetkým zmeny v cenovej regulácii liekov a v referencovaní cien. Akým spôsobom sa lieková politika premieta do oblasti zdravotných poisťovni a lekární? Predseda Slovenskej spoločnosti pre farmakoekonomiku Vás oboznámi so zhodnotením súčasného stavu farmakoekonomiky na Slovensku a o trendoch vo svete. Aké je aktuálne postavenie Health Technology Assessment v liekovej politike? Stále aktuálna je transpozícia európskych smerníc upravujúcich farmakovigilanciu do národnej legislatívy, s akými problematickými oblasťami sa možno stretávať v praxi? Neváhajte a zúčastnite sa tejto nezávislej platformy a diskutujte nielen s Vašimi kolegami o aktuálnych témach, ale aj s významnými predstaviteľmi slovenských inštitúcií, k
torí odpovedia na Vaše konkrétne otázky.

Pri objednaní produktu cez formulár na tejto webstránke uveďte prosím do poznámky: SITA, získate tak zľavu vo výške 10%.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Chladničky Bespoke sú vďaka umelej inteligencii ešte úspornejšie 50 % zľava na vlak: Cestujte so ZSSK na Profesia days

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.