Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. februára 2017 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Získajte v Lidli čarovné hrnčeky!

Lidl opäť odmení svojich zákazníkov – za nákupy môžu získať až štyri hrnčeky Včielky Maje a jej kamarátov.

Lidl opäť odmení svojich zákazníkov – za nákupy môžu získať až štyri hrnčeky Včielky Maje a jej kamarátov
Chcete potešiť svoje ratolesti skutočne čarovnými darčekmi? V Lidli môžete od pondelka 27. februára získať exkluzívnu kolekciu hrnčekov Včielky Maje a jej kamarátov! Ako na to? Za každých 20 € hodnoty nákupu dostanete pri pokladnici nálepku. Nazbierajte ich päť, nalepte ich na kupón, ktorý následne vymeníte pri pokladnici za čarovný hrnček. Okrem Maje si môžete vybrať hrnček s Vilkom, Flipom či mravcom Paulom. 

A prečo sú hrnčeky čarovné? Na každom z nich sa totiž nachádza špeciálny kód, vďaka ktorému prenesiete animované postavičky do reálneho sveta. Stiahnite si zadarmo do mobilu aplikáciu Zappar z AppStore (iOS) či Google play (Android), oskenujte ňou kód na hrnčeku a urobte si zábavnú fotku s Majou a jej kamarátmi. Všetky potrebné informácie nájdete na www.zihadlieko.lidl.sk alebo na www.lidl.sk. 

https://www.youtube.com/watch?v=dYCU9dH4p0Y

Včielka Maja a Lidl prinášajú deťom radosť už druhý rok, práve toľko totiž trvá projekt Žihadielko. Lidl v rámci neho tento rok postaví druhú desiatku ihrísk v mestách, kde pôsobí. O konkrétnych lokalitách rozhodujú ľudia v hlasovaní na internetovej stránke www.zihadielko.sk. Hlasovanie v aktuálnej edícii projektu trvá do 28. februára, víťazi budú známi v prvej polovici marca. Odovzdávanie ihrísk je plánované na letné mesiace. 

Vždy aktuálne a zaujímavé informácie o spoločnosti Lidl Slovenská republika nájdete na sociálnych sieťach:
Facebook: https://www.facebook.com/lidlslovensko 
Instagram: https://instagram.com/lidlsk/ 
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC5oGq-pQRauK3TFdDa0ZPAQ 
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lidl-slovenská-republika-v-o-s- 

K téme

Tesco opäť pomôže komunitám, podporí vyše 230 lokálnych projektov. Získajte aj vy grant na zlepšenie vášho okolia Volebný špeciál v Niké: Tipujte meno nového premiéra, ale aj strany, ktoré budú súčasťou novej vlády!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.