Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. januára 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Zhromaždenie členov pozemkového spoločenstva Prievidza-Hradec

BRATISLAVA 27. januára – Výbor pozemkového spoločenstva Združenie vlastníkov lesných a poľných pozemkov, Prievidza-Hradec, pozemkové spoločenstvo so sídlom Pod Hrádkom 149/33, Prievidza zvoláva týmto Zhromaždenie členov pozemkového spoločenstva, ktoré sa uskutoční dňa 21. februára (piatok) 2014 o 17:00 hod. v Kultúrnom dome Hradci.

Program:
1. Otvorenie, voľba mandátovej a návrhovej komisie
2. Informácia o povinnosti spoločenstva v súvislosti s novým zákonom o pozemkových spoločenstvách (Zákon NR SR č.97/2013 Z.z.)
3. Schválenie zmluvy o pozemkovom spoločenstve v zmysle zákona 97/2013 Z.z.
4. Schválenie stanov spoločenstva
5. Správa o stave reštitučného konania
6. Schválenie ročnej účtovnej uzávierky a návrh rozpočtu na rok 2014
7. Diskusia
8. Návrh uznesenia
9. Schválenie uznesenia, záver

V prípade, ak sa vlastník podielu spoločnej nehnuteľnosti nemôže na zhromaždení zúčastniť osobne, môže poveriť zástupcu na základe splnomocnenia.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Karolína Topolová oslavuje desať rokov v čele AURES-u, firma takmer strojnásobila obrat Valné zhromaždenie SKSI 2022 opäť potvrdilo správne smerovanie v SKSI

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.