Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. septembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Zelené terasy Devín: Štýlové rodinné domy za nové ceny

BRATISLAVA 28. septembra – Záujemcovia o bývanie v Devíne môžu teraz získať svoj nový rodinný dom za výhodnejšiu cenu. Spoločnosť J&T Real Estate znížila pôvodné ceny o viac ako 20%.

„Vzhľadom na to, že sa podarilo vo veľmi krátkom čase predať celú jednu etapu pozemkov určených na radovú zástavbu, získali sme priestor na zníženie ceny rodinných domov. S ich výstavbou chceme začať ešte tento rok. Veríme, že nová cena kupujúcich zaujme,“ hovorí obchodný riaditeľ J&T Real Estate Miroslav Fülöp.

Rodinné domy budú umiestnené na priestrannej dvojsmernej ulici lemovanej širokým chodníkom. Ich devízou je moderný pôdorys v tvare písmena L a priestranná terasa, ktorá však poskytuje obyvateľom dostatok súkromia.

„Realizácia inžinierskych sietí a komunikácie je už dnes v plnom prúde. Noví majitelia rodinných domov sa budú môcť nasťahovať koncom budúceho roka,“ hovorí Miroslav Fülöp.

J&T Real Estate aktuálne ponúka v projekte Zelené terasy Devín okrem rodinných domov aj 36 pozemkov určených na individuálnu výstavbu rodinných domov. K zvýšenému záujmu o tieto pozemky nedávno prispelo definitívne zastavenie územného konania o stavebnej uzávere.

Cenník nájdete na stránke www.zeleneterasy.sk

O spoločnosti J&T REAL ESTATE
J&T REAL ESTATE, a.s., patrí medzi lídrov realitného trhu v strednej Európe, najmä na Slovensku a v Českej republike. Spoločnosť sa zameriava na realizáciu rezidenčných, kancelárskych, priemyselných a hotelových projektov. Vlajkovou loďou developera je projekt RIVER PARK v Bratislave. GRAND HOTEL KEMPINSKI HIGH TATRAS, kancelársky TOWER 115 v Bratislave, obytný súbor KARLOVESKÉ RAMENO, PROSEK POINT či luxusné REZIDENCE KAMPA v Prahe sú len zlomkom projektov J&T REAL ESTATE. V príprave sú ďalšie, ako napríklad ZUCKERMANDEL, PANORAMA CITY a iné.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Zelenú energiu si pýtajú aj investori, Slovensko ide jej rozvoj zastaviť Štvordňový trh Májový kvet prinesie do Trnavy tisícky kvetov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.