Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. septembra 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Zelené terasy Devín – 5. etapa vo výstavbe

BRATISLAVA 27. septembra 2017 – V pokojnej lokalite bratislavskej mestskej časti Devín vyrastie ďalších 16 moderných rodinných domov. Ide o piatu etapu úspešného rezidenčného projektu z dielne J&T REAL ESTATE. Výstavba sa začala terénnymi úpravami a pokračuje realizáciou základov rodinných domov. Noví obyvatelia sa budú môcť do svojich štýlových nízkoenergetických príbytkov nasťahovať už začiatkom roka 2019.

„Tretina z ponúkaných rodinných domov už má svojho majiteľa a registrujeme ďalší záujem. Za úspešným predajom vidím viaceré faktory. Prispievajú k nemu pozitívne referencie z predchádzajúcich etáp, príjemný komunitný charakter lokality, skvelý výhľad z každého domu a taktiež veľmi dôležité súkromie na pozemku. Kupujúci oceňujú aj nadštandardné vybavenie domov ako sú príprava na krb, chladenie, zabezpečovací systém alebo vonkajšie elektrické žalúzie,“ opisuje výhody projektu výkonný riaditeľ J&T REAL ESTATE Pavel Pelikán.

KOMFORT, KVALITA A SKÚSENOSTIV ponuke sú štvorizbové bezbariérové a dvojpodlažné päťizbové rodinné domy s plochou strechou, ktoré charakteristickou terasovitou architektúrou prirodzene rešpektujú terén a vytvárajú originálnu rodinnú zástavbu. Všetky pozemky sú orientované na slnečnú západnú stranu.

Rodinné domy majú premyslené dispozície a sú rozdelené na praktickú dennú a nočnú časť. Po skúsenostiach z predchádzajúcich etáp budú dokončené do stavu holodom, aby si budúci majitelia mohli dotvoriť interiér podľa svojich predstáv. Výhodou včasnej kúpy je možnosť vykonať čiastočné zmeny podľa predstáv budúceho majiteľa.

V PRÍRODE A PRITOM NA SKOK OD MESTADevín je vyhľadávanou lokalitou pre svoj pokojný vidiecky charakter, ale zároveň je ako súčasť Bratislavy obsluhovaný mestskou hromadnou dopravou a tak je výborne dostupný. Centrum hlavného mesta je vzdialené iba 15 minút autom.

Záujemcovia o bývanie na Zelených terasách Devín si môžu svoje nové bývanie rezervovať u realitných maklérov telefonicky, emailom alebo navštíviť showroom J&T REAL ESTATE na Pribinovej ulici 19 v Bratislave.

PROFIL J&T REAL ESTATE, A.S.Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a. s., založená v roku 1996, patrí medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov naprieč všetkými segmentmi realitného trhu si zároveň vybudovala pevnú pozíciu v konkurencii najvýznamnejších developerov v strednej Európe. Portfólio aktivít J&T REAL ESTATE, a. s., zahŕňa realizáciu kancelárskych, rezidenčných, hotelových, ale aj priemyselných projektov. Medzi významné skúsenosti patria tiež zákazky v oblasti rozvoja cestovného ruchu vrátane výstavby lyžiarskych areálov. Svoje pole pôsobnosti rozvíja J&T REAL ESTATE, a. s., aj na východoeurópskych realitných trhoch, a to najmä v Ruskej federácii. Pobočky spoločnosti sú aktívne v Bratislave, Prahe a v Moskve.

NAJVÝZNAMNEJŠIE PROJEKTY J&T REAL ESTATE:River Park (Bratislava), Panorama City (Bratislava), Zuckermandel (Bratislava), Kadashevskaya Naberezhnaya (Moskva), Rezidencie Karloveské Rameno (Bratislava), Zelené Terasy Devín (Bratislava), Rezidencie Jeseniova (Praha), Rezidencie Kampa (Praha), Westend Square (Bratislava), Westend Gate (Bratislava), Prosek Point (Praha), Grandhotel Kempinski High Tatras (Štrbské pleso), Kempinski Grand Hotel River Park (Bratislava), Hotel Baltchug Kempinski Moscow (Moskva), Logistický park PSA Peugeot Citroën (Trnava), Logistický park Volkswagen DNV (Bratislava).

www.zeleneterasy.sk

www.jtre.sk

K téme

Spoločnosť Kaufland bodovala na CEE Retail Awards vo Varšave, cenu si odniesla aj slovenská predajňa postavená z dreva Nadácia COOP Jednota bude opäť rozdeľovať finančné granty regiónom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.