Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. júla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Zažite so svojimi deťmi šmolkovské dobrodružstvo v Tescu

BRATISLAVA 31. júla – Zažite so svojimi deťmi nefalšované šmolkovské dobrodružstvo na vlastnej koži. Vo filme nakoniec všetko dobre dopadlo, no dobrodružstvá šmolkov sa zďaleka neskončili. Šmolkovia sa totiž rozutekali po všetkých obchodoch siete Tesco. Na deťoch teraz zostáva prejsť Dobrodružnou cestou, vylúštiť kvíz, pomôcť tak Tatkovi Šmolkovi svojich stratených kamarátov opäť nájsť.

Kto povedal, že nakupovanie s deťmi nemôže byť zábava? Predovšetkým, ak priamo v obchodoch je pre najmenších návštevníkov s rodičmi pripravený kopec úloh a zábavy. Dobrodružná cesta a hľadanie zapatrošených šmolkov začína už 31. júla 2013 v predajniach siete Tesco. Počas nej sa malí dobrodruhovia musia prelúskať hádankami, preskákať priepasť, alebo zistiť koľko šmolkojabĺčok sú vysokí.

Nejde len o zábavu. Aby deti úspešne prešli dobrodružnú cestu za Šmolkami musia rozlúštiť i šmolkokvíz. No to sa im nepodarí, ak nenájdu obrázky všetkých zapatrošených hrdinov. Každá postavička im prezradí písmenko. Na konci cesty tak budú mať heslo, vďaka ktorému sa môžu zapojiť do súťaže o bicykle, prilby alebo plyšové postavičky Šmolkov.

Hľadanie zapatrošených Šmolkov sa začína už 31. júla 2013 a teleport do sveta rozprávok sa definitívne zatvorí 17. septembra. Ale ani potom nie je hneď nutné sa so Šmolkami rozlúčiť. Zábava môže pokračovať i doma, navyše dlhé mesiace – vďaka šmolkodominu. To možno získať rovnako v sieti obchodov Tesco. Za každých 10 eur nákupu totiž nakupujúci pri pokladni získa jednu domino kocku so Šmolkami.

Viac zábavy so Šmolkami nájdete aj na www.itesco.sk/smolkovia.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Objavte čaro Mara Campingu pri brehu Liptovskej Mary už toto leto Festivalová kolekcia WE ARE ONE SOUND: Oslávte slobodu a radosť letných dní s Answear.LAB

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.