Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. septembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Zápas legiend odštartuje výstavbu nového trnavského štadióna

BRATISLAVA 9. septembra – City-Arena a.s. Trnava a športový klub Spartak Trnava zorganizujú pri príležitosti slávnostného poklepkania základného kameňa nového trnavského futbalového štadióna Antona Malatinského futbalový zápas legiend. Ten sa odohrá v piatok 20.9.2013 o 15:30 a sily si v ňom zmerajú Trnavské futbalové legendy proti Výberu hviezd československého futbalu. Na strane domácich tak diváci uvidia Adamca, Dobiaša, Jarábka, Šveca či Kravárika a za hostí nastúpia aj Panenka, Berger, Herda, Petráš, Galis a Nehoda.

Pred výkopom zápasu si prítomní symbolicky spomenú aj na Josefa Pepa Geryka, legendárneho gólmana Bílých andelov, ktorý v koncom júla náhle zomrel.

Vstup na celú akciu je zdarma.

Štadión Antona Malatinského, ktorý investor odovzdá do majetku mesta Trnava, bude dokončený v prvom polroku 2015. Je projektovaný podľa technických parametrov a požiadaviek UEFA a FIFA s kapacitou 19 000 miest, súčasťou areálu bude dvojpodlažné podzemné parkovisko, administratívne priestory a obchodné centrum s multikinom. Celý komplex bude spĺňať štandardy moderných stavieb vrátane ekologických technológií a energetickej úspornosti. Viac informácií nájdete na www.cityarenatrnava.sk.

City-Arena, a.s. Trnava patrí do developerskej skupiny Euro Max Slovakia, ktorá má na svojom konte výstavbu a prevádzku nákupných centier pod značkou Max s objemom investícií 230 miliónov eur.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

V TIPOSE sme pripravení naskočiť do hry Politika LEI “Conformity Flag” ako riešenie v boji s online podvodmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.