Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. októbra 2017 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

XXI. lekársky kongres v  Šamoríne s  vedcami o  akupunktúre a muzikoterapii

BRATISLAVA 5. októbra (SITA) – V dňoch 6.-8. októbra 2017 sa pod záštitou ministra zdravotníctva SR JUDr. Ing. Tomáša Druckera uskutoční v Šamoríne – Čilistove v hoteli Kormorán XXI. interdisciplinárny lekársky kongres naturálnej medicíny. Na kongrese si lekári aj vedci vymenia najnovšie poznatky z akupunktúry a naturálnej medicíny. Naturálna medicína lieči primárne pacienta a nie chorobu. Jej základnou prioritou preto je multidisciplinárny a individuálny prístup. Aj preto na tomto kongrese v súlade s jeho tradíciou nebudú iba lekári, ale aj špičkoví odborníci z iných oblastí vedy.

Okrem iných na kongrese vystúpia šéflekári Všeruského centra očnej a plastickej chirurgie, ktoré ako prvé a zatiaľ jediné na svete uskutočnilo transplantáciu oka s použitím aloplantu. Zaujímavú prednášku bude mať aj prezident Nemeckej Akadémie Energomedicíny a Bioenergetiky MUDr. Meissner a významný svetový fyzik, matematik – symetrológ prof. Petuchov. Horúcou novinkou bude prednáška o vedeckej muzikoterapii, spojená s ukážkami, ktorú predstaví prof. MUDr. Schushardzhan, ktorý je prezidentom Vedeckého centra terapie umením Ministerstva zdravotníctva Ruskej federácie a zároveň operným spevákom.
Na kongrese vystúpia aj ďalší slovenskí odborníci – lekári, pracovníci SAV a významných slovenských klinických pracovísk.

Prosíme o potvrdenie Vašej účasti kvôli akreditácii na nasledujúcej adrese:
sekretariat@naturalnamedicina.com

Po akreditácii Vám zašleme podrobný program kongresu.

Kontakt pre novinárov:
Mgr. Ivana Zelizňáková – 0907 849 048

K téme

VÚB opäť vypláca bonusové výnosy XXI. Salón Spoločnosti voľných výtvarných umelcov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.