Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

WESTEND SQUARE bodoval v súťaži STAVBA ROKA 2012

BRATISLAVA 30. novembra – Administratívna budova Westend Square získala v 18. ročníku súťaže Stavba roka 2012 cenu zväzu stavebných podnikateľov Slovenska za vysokú kvalitu stavebnej realizácie.

17-poschodvý Westend Square je dominantou novej bratislavskej biznis zóny Westend Business Park na Lamačskej ceste. Budova bola dokončená v septembri 2011, dnes je obsadených95% kancelárskych a 85% obchodných priestorov. Najväčším nájomcom v objekte je poisťovňa Generali Slovensko, ktorá užíva približne 40% z celkovej plochy administratívy.

Spoločnosť J&T REAL ESTATE plánuje na úspech WESTEND SQUARE nadviazať a pokračovať v rozvoji celej biznis zóny výstavbou ďalšieho administratívneho projektu Westend Quadrant, ktorý ponúkne viac ako 34.000 m2 prenajímateľnej plochy.

Ďalšie informácie o projekte sú dostupné na oficiálnych stránkach Westend Square:
http://www.westend.sk

J&T REAL ESTATE, a. s., je lídrom realitného trhu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite zrealizovaných projektov vo všetkých segmentoch realitného trhu patrí zároveň medzi najvýznamnejších developerov v strednej Európe. V portfóliu J&T REAL ESTATE figuruje realizácia kancelárskych, rezidenčných, priemyslových a hotelových projektov. Pracuje taktiež pre klientov v rámci rozvoja cestovného ruchu, vrátane developmentu lyžiarskych areálov vo Vysokých a Nízkych Tatrách. Svoje developerské aktivity rozvíja aj na východoeurópskych realitných trhoch, najmä v Moskve. Vlajkovou loďou developera na Slovensku je multifunkčný projekt River Park.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Spoločnosť Direct4.me prináša na Slovensko revolúciu v doručovaní Osobnosťou architektúry a stavebníctva 2020 sa podľa ocenení ASB GALA stal Ing. arch. Juraj Benetin

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.