Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. júla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

WBI patrí medzi svetovo najúspešnejších partnerov Microsoftu

BRATISLAVA 26. júla – Technologická spoločnosť WBI získala na Microsoft Worldwide Partner Conference 2012 v Toronte dve prestížne ocenenia. Členstvom v „Microsoft Dynamics President´s Club“ a členstvom v elitnej skupine strategických partnerov „Inner Circle for Microsoft Dynamics“ sa WBI zaradilo medzi najúspešnejšie spoločnosti na svete v integrácii platformy Microsoft Dynamics. Členstvo v „Microsoft Dynamics President´s Club“ bolo v roku 2012 udelené 228 spoločnostiam na celom svete, čo predstavuje päť percent partnerov spoločnosti Microsoft. Len 51 partnerov z celého sveta sa môže pochváliť členstvom „Inner Circle for Microsoft Dynamics“. Obe tieto ocenenia odrážajú dlhoročnú stratégiu výhradného zamerania na riešenia založené na produktoch spoločnosti Microsoft.

“Od svojho založenia na českom a slovenskom trhu sa nám podarilo vytvoriť skúsený tím odborníkov špecializovaných na platformu Microsoft Dynamics. Obe tieto významné ocenenia nás posunuli na globálnych hráčov v systémovej integrácii,“ komentuje úspech generálny riaditeľ WBI v Čechách Robert Paskovský. „Od svojho založenia, WBI razilo stratégiu exkluzívneho partnerstva s Microsoftom. Členstvo v „Microsoft Dynamics President´s Club“ a „Inner Circle for Microsoft Dynamics“ potvrdzujú správnosť tohto strategického rozhodnutia,“ dodáva Marian Pikna, generálny riaditeľ WBI na Slovensku.

Prestížne členstvo v „Microsoft Dynamics President´s Club“ sa udeľuje na základe splnenia určitých výkonnostných kritérií – obrat, počet implementácií systému Microsoft Dynamics a ďalších. „WBI je naším kľúčovým partnerom pre šírenie implementácií a zabezpečení úspechu platformy Microsoft Dynamics,“ komentuje ocenenie Dough Kennedy, vice president Microsoft Dynamics Partners and Support

Elitné ocenenie partnera „Inner Circle for Microsoft Dynamics“ je možné získať len na základe nominácie lokálnou pobočkou spoločnosti Microsoft. Podobne ako u ocenenia „Microsoft Dynamics President´s Club“ získanie „Inner Circle for Microsoft Dynamics“ odráža ročný nárast počtu implementácií a obratu voči spoločnosti Microsoft.

Tieto ocenenia sú ďalšími z množstva cien, ktoré WBI získalo v posledných dvoch rokoch. V tomto roku spoločnosť získala ocenenie „Microsoft Industry Awards 2012“ za „Najefektívnejšie riešenie podnikového informačného systému“ za nasadenie Microsoft Dynamics NAV 2009 s prepojením na Microsoft SharePoint 2010 v nemocnici Nemocnica Poprad, a.s. a tiež ocenenie „Microsoft Awards Finalist 2012“ v kategórii Microsoft Dynamics CRM. V roku 2011 získalo WBI absolútne ocenenie „Microsoft Country Partner of the Year“ a tiež členstvo v „Microsoft Dynamics President´s Club 2011“.

O WBI
WBI sa zameriava na poskytovanie najnovších riešení a služieb s využitím Microsoft technológií. V Českej a Slovenskej republike je jedinou spoločnosťou na trhu pokrývajúcou celé portfólio produktov spoločnosti Microsoft, ktoré ďalej inovuje a dotvára podľa potrieb zákazníkov. WBI disponuje širokou škálou kompetencií a v oboch krajinách je držiteľom štatútu Gold Competency v Enterprise Resource Planning – najvyššia úroveň partnerstva so spoločnosťou Microsoft. Úzku spoluprácu WBI s Microsoftom deklaruje ocenenie „Partner of the Year 2011“ pre Českú republiku. V roku 2012 spoločnosť získala významné členstvo v „Microsoft Dynamics President´s Club“ a ocenenie strategického partnerstva „Inner Circle for Microsoft Dynamics“.

Vo WBI pôsobí viac ako 120 vyškolených odborníkov certifikovaných spoločnosťou Microsoft na jednotlivé produkty a komplexné riešenia. Svoje inovatívne riešenia WBI úspešne nasadila vo viac ako stovke domácich a medzinárodných spoločností a svojim zákazníkom tak prináša konkurenčné výhody, ktoré im pomáhajú znížiť náklady, zvýšiť efektivitu a ďalej im umožňujú pružne reagovať na meniace sa podmienky na trhu.

Viac informácií o spoločnosti WBI, s.r.o. nájdete na www.wbi.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Holding Solitea dokončil unikátnu fúziu IT spoločností Kvalitné budovy stoja viac, ale šetria náklady

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.