Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. marca 2016 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Vysokoškoláci, na zahraničný pobyt môžete získať až 5000

Vďaka grantovému programu Študenti do sveta od Nadácie Tatra banky môžu študenti získať štipendium na štúdium či stáž v zahraničí do výšky 5000 .

Aktuálne majú študenti vysokých škôl jedinečnú príležitosť získať príspevok na pokrytie nákladov priamo súvisiacich so štúdiom v zahraničí. Nadácia Tatra banky v rámci grantového programu Študenti do sveta podporí najlepších študentov, aby prostredníctvom zahraničných stáží a štúdií získali nové vedomosti a skúsenosti.

Vďaka príspevku si budú môcť pokryť časť nákladov ako registračné poplatky, školné, cestovné náklady, náklady na ubytovanie či učebné a výskumné materiály.

„Študenti do sveta patria k najobľúbenejším grantovým programom Nadácie Tatra banky. Z vysokého záujmu sa tešíme najmä preto, že za každou žiadosťou stojí vynikajúci a aktívny študent vysokej školy,“ uviedla Zuzana Böhmerová, manažérka Nadácie Tatra banky a strategického sponzoringu. „Program je určený študentom do 30 rokov, ktorí navštevujú denné štúdium na niektorej z akreditovaných vysokých škôl so študijným priemerom do 1,8 za predchádzajúci ukončený rok štúdia,” dodala Z. Böhmerová.

Dôležité informácie
Termín na prihlásenie žiadosti: 15. apríl 2016
Plánovaná výška grantu: 55 000 
Maximálna výška podpory na jednu žiadosť: 5 000 
Projekty sa podávajú len elektronicky: online formulár

Nadácia Tatra banky minulý rok podporila 27 študentov, ktorí dostali možnosť študovať na prestížnych svetových univerzitách. Podporení študenti vycestujú okrem rôznych európskych krajín a krajín Spojených štátov amerických aj do Kanady a Juhoafrickej republiky.

Vďaka zahraničnému štúdiu mladí získavajú nové skúsenosti, zlepšia sa v cudzom jazyku, spoznajú novú kultúru a zároveň získajú medzinárodné kontakty, ktoré môžu v budúcnosti pracovne využiť.

Zistite viac: Študenti do sveta

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Lidl otvoril v Nitre druhú Retail Academy na Slovensku O majstrovi EUHL sa rozhodne dnes v Trenčíne

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.