Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. septembra 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vysávajte, kdekoľvek ste, s novým Electrolux PUREi9

BRATISLAVA 14. septembra 2017 – Electrolux predstavuje nový robotický vysávač PUREi9, ktorý spája progresívne technológie a revolučný dizajn. Ovládanie cez mobilnú aplikáciu, trojuholníkový tvar, systémy mapovania priestoru aj prekonávania prekážok – to sú technológie, ktoré predznamenávajú budúcnosť domácnosti.

Ešte v roku 2001 predstavil Electrolux prvý robotický vysávač na svete, vtedy pod názvom Trilobite. Po rokoch precízneho vývoja sa značka opäť vracia do segmentu robotických vysávačov a prichádza so svojím najnovším prémiovým produktom v tejto oblasti, robotickým vysávačom najnovšej tretej generácie.

3D VISIONTM A MOBILNÁ APLIKÁCIA ŠETRIA ČASProstredníctvom technológie 3D Vision™ nový Electrolux PUREi9 presne skenuje a mapuje miestnosť, aby sa vyhol prekážkam a vytvoril si optimálnu cestu. Senzor deteguje a analyzuje všetky 3 úrovne priestoru – okolo, nad aj pod spotrebičom a stanovuje efektívny pohyb po miestnosti.

PUREi9 je navrhnutý tak, aby ešte viac zefektívnil celý proces upratovania aj keď sa práve nikto nenachádza doma. Ovláda sa cez mobilnú aplikáciu, kde sa jednoducho nastaví cyklus a zobrazí proces vysávania, čo umožňuje vysávať odkiaľkoľvek. „Ľudia dlhodobo vnímajú upratovanie ako nútenú činnosť, kvôli ktorej sa musia zriecť iných aktivít. Inovatívne vlastnosti nového PUREi9 umožňujú zákazníkom tráviť čas inak a sústrediť sa na veci, na ktorých im skutočne záleží“, vysvetľuje Peter Sokol, marketingový riaditeľ Electrolux pre región Strednej Európy, krajín bývalého sovietskeho zväzu a Turecka.

VYLEPŠENÉ VLASTNOSTI, KVALITNÉ VYSÁVANIEElectrolux PUREi9 disponuje množstvom nových a vylepšených funkcií a poradí si aj s kútmi a rohmi. Vďaka jedinečnému trojuholníkovému dizajnu Trinity shape™ a vonkajšej kefe PowerBrush™ sa vysávač dostane do rohov a na malé plochy a dôkladne vyčistí oblasť pozdĺž stien, či okolo prekážok.

Vďaka systému inteligentného nabíjania sa PUREi9 postará o celý proces čistenia „bez dozoru“. Pred vybitím sa automaticky vráti do nabíjacej stanice a po nabití sa vráti späť na miesto, kde skončil. Technológia ClimbForceDrive™ a pokročilý detekčný systém bránia pred pádom dolu schodmi či zaseknutiu na koberci alebo pod nábytkom.

Electrolux PUREi9 bude v predaji exkluzívne v sieti Nay od 25. septembra 2017. Spotrebič je možné si rezervovať už od 14. septembra s tým, že prví zákazníci získavajú atraktívny darček. Predajná cena je stanovená na 899 €.

Viac informácií na www.electrolux.sk.

K téme

Silný impulz pre kapitálový trh na Slovensku Telemedicína pomohla počas sviatkov tisícom pacientov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.