Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. októbra 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

Výročie najzbytočnejšieho pádu vlády v novodobej európskej histórii

BRATISLAVA 11. októbra – Po voľbách v roku 2010 mali stredo-pravé strany jedinečnú príležitosť znovu zmeniť Slovensko k lepšiemu, priniesť ľuďom nádej v časoch svetovej hospodárskej krízy a po štyroch devastujúcich rokoch vlády socialistov. Bohužiaľ 24 poslancov vtedajšej vládnej koalície sa v októbri 2011 pustilo do politického hazardu, ktorý nič nevyriešil a priviedol pravicu k obrovskej porážke v parlamentných voľbách. Išlo asi o najzbytočnejší pád vlády v novodobej európskej histórii. Euroval, ktorý bol dôvodom pádu vlády bol tak či tak schválený a občania to pravici právom zrátali v parlamentných voľbách. Zo stredo-pravých strán nedosiahol nikto nič, ale stratili všetci. Výsledkom bol nástup jednofarebnej vlády socialistov a obrovské sklamanie a frustrácia voličov stredo-pravých strán.
Malo by to byť preto pre nás obrovským poučením a mementom do budúcnosti aj dnes, keď ľudia majú oprávnene dojem, že sa všetci hráme na svojom piesočku. Len vzájomnou spoluprácou môžeme presvedčiť voličov, aby nám raz opätovne dali dôveru. Len vytvorením skutočnej alternatívy môžeme byť úspešní voči zjednoteným socialistom.

Pavol FREŠO
predseda SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

TAURIS potvrdil svoje líderstvo. Na Danubius Gastro získal najviac ocenení Renomovaný šéfkuchár Martin Novák je ambasádorom prémiovej značky spotrebičov Miele

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.