Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. augusta 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Výnimočná knižka Kuchyňa Lidla pre malých kuchárov môže byť vaša!

BRATISLAVA 31. augusta 2017 – Užite si veselé varenie a pečenie so svojimi deťmi. Odkiaľ vziať inšpiráciu? Cukrárka Veronika Bušová a kuchár Marcel Ihnačák z Kuchyne Lidla pre vás pripravili s deťmi knihu plnú receptov na každú príležitosť. Nazbierajte od 4. septembra v Lidli päť nálepiek a kniha Kuchyňa Lidla pre malých kuchárov je automaticky vaša.

Tie najkrajšie zážitky prežívajú rodičia spolu s deťmi a môžu ich zažiť aj pri spoločnom varení a pečení. Cukrárka Veronika a kuchár Marcel majú tiež deti a dobre vedia, čo im najviac chutí. Preto pripravili 50 jednoduchých a chutných receptov na každú príležitosť. Veronike pomáhala dcéra Ninka (2,5 roka), Marcel varil spolu so synom Šimonom (8 rokov) a dcérou Isabelou (2,5 roka). O tom, čo všetko deti v kuchyni zvládnu, vás presvedčia fotografie z veselých kulinárskych príprav. Malí kuchári v knižke nájdu aj veľa kreslených ilustrácií, ktoré im pomôžu hravo zvládnuť prípravu receptov.

„S dcérkou trávime veľa času v kuchyni. Nielen ako cukrárka, ale najmä ako mamina ju chcem naučiť variť a piecť. Spoločná príprava jedla a stolovanie stmeľuje rodinu, videla som to u mojich rodičov a na týchto základoch budujem vlastnú rodinnú pohodu. Je skvelé, že v spolupráci s Lidlom som mala možnosť naše obľúbené recepty posunúť aj ostatným deťom a rodičom. Mať kuchársku knihu a pracovať na nej s Ninkou je splnením môjho sna,“ priznala sa Veronika Bušová.

„Moja rodina a moja práca sú pre mňa všetkým. Pri príprave tejto knihy som ich mohol spojiť a verte mi, bol to skvelý zážitok. Keď si jedlo pripravujete spoločne s deťmi, užijete si kopu zábavy a zároveň ich môžete veľa naučiť o potravinách, jedle, stravovaní. Verím, že naše recepty rodičov i deti správne naštartujú,“ hovorí kuchár Marcel Ihnačák.

Hodnotné kuchárske knihy s overenými receptami a lákavými snímkami pripravených jedál či dezertov z Kuchyne Lidla sa už stávajú tradíciou. „Veríme, že po dvoch knižkách z Kuchyne Lidla a Lidl cukrárne, o ktoré bol mimoriadny záujem, si aj recepty pre malých kuchárov nájdu miesto v slovenských domácnostiach. Kniha je zostavená z úplne nových receptov, ktorými chceme osloviť malých aj veľkých. Budeme radi, ak si rodičia s deťmi spoločne strávené chvíle a dobré jedlo vychutnajú,“ dodáva Martin Nagy, konateľ spoločnosti Lidl pre oblasti nákupu a marketingu.

Kuchársku knihu pre deti a rodičov Lidl nebude predávať, ale rozdávať. Získate ju za to, čo denne robíte – za nákupy. Za každých 20 eur hodnoty nákupu v termíne od 4. septembra dostanete pri pokladni jednu nálepku. Nazbierajte ich päť, nalepte ich na kupón a vymeňte ho za knihu, ktorá bude rásť s vaším dieťaťom.

https://www.youtube.com/watch?v=QlJnhb60T1c

Vždy aktuálne a zaujímavé informácie o spoločnosti Lidl Slovenská republika nájdete na www.lidl.sk či www.kuchynalidla.sk a tiež sociálnych sieťach.
Facebook: https://www.facebook.com/lidlslovensko
Instagram: https://instagram.com/lidlsk/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC5oGq-pQRauK3TFdDa0ZPAQ
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lidl-slovenská-republika-v-o-s-

K téme

Súťaž kamenných predajní Visa Slovak Top Shop 2023 vyhrala čokoládovňa LYRA z Ivanky pri Nitre Dlhodobo najlepší z najlepších

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.