Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. augusta 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Výhodná ponuka plynu od SSE

BRATISLAVA 24. augusta – Stredoslovenská energetika, a. s. (SSE), ponúka svojim zákazníkom dodávku plynu s výraznou cenovou výhodou. Zákazník tak môže ušetriť a získať až o 9 % lacnejší plyn, ako ponúka tradičný (dominantný) dodávateľ.

Rozhodnutím Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (URSO) sa znižuje cena za dodávku plynu pre domácnosti v priemere o 3,91 %. SSE reflektovala na zníženie ceny tradičného dodávateľa (SPP) a pokles ceny premietla do svojho cenníka. Nižšiu cenu budú mať od 1. septembra 2015 všetci zákazníci SSE. Okrem spomínaného poklesu môžu všetci odberatelia od SSE získať zľavu a využiť tak výhodnú ponuku až do výšky 9 %. Zákazník tak ušetrí niekoľko desiatok eur ročne, v tarife D3 a D4 až niekoľko stoviek. Výška zľavy závisí od dĺžky zmluvy, ktorú zákazník uzatvorí so SSE.

Pri 1-ročnom kontrakte je výška zľavy 2 %, pri zmluve na dva roky dosahuje zľava výšku 6 %.

9 %-nú výhodu na dodávku zemného plynu dostane zákazník, ak uzatvorí zmluvu so SSE na 3 roky. Zároveň zákazníkovi, či už existujúcemu alebo novému, garantujeme, že budeme vždy lacnejší ako tradičný dodávateľ plynu. Navyše, zákazník spoločnosti SSE neplatí stálu mesačnú platbu, čím zvyšuje možnosť úspor.

V prepočte to znamená, že ak zákazník býva v dome a plyn používa na vykurovanie a ohrievanie vody, ušetrí za 36 mesiacov až 109 .

Zníženie prichádza na začiatku vykurovacej sezóny, a keďže najväčšie úspory prináša práve odberateľom, ktorí plyn využívajú na kúrenie, výhody tak môžu čerpať už od jej začiatku. Využitím zníženej ceny od SSE tak môžu odberatelia dosiahnuť výraznejšiu úsporu. Najvýraznejšie sa úspora prejaví u zákazníkov, ktorí plyn využívajú na vykurovanie. Výhody môžu rovnako využiť aj všetci noví

Ak sa zákazník rozhodne využiť našu ponuku, stačí, aby nás kontaktoval prostredníctvom call centra, kde získa všetky potrebné informácie, resp. na web stránke www.sse.sk/vyhodnyplyn, kde nájde potrebné tlačivá pre zmenu dodávateľa, kalkulačku na prepočet ceny a možnej úspory. Celý proces zmeny vybaví SSE na základe splnomocnenia a prechod tak prebehne bez akýchkoľvek problémov.

Navyše, zákazník, ktorý využíva elektrinu od SSE, získa výhodnú kombináciu spolu s plynom, a tým dostane energie pod jednu strechu, od jedného dodávateľa.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Firemná výzva za zlepšenie právneho postavenia LGBTI+ ľudí na Slovensku získala Cenu Inakosti Na celosvetovo najrýchlejšie rastúcej sociálnej sieti je registrovaný každý šiesty Slovák či Slovenka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.