Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. decembra 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyhlásenie STRANY MODERNÉHO SLOVENSKA /SMS/

V stredu 7. 12 . 2016 zasadalo republikové predstavenstvo STRANY MODERNÉHO SLOVENSKA /SMS/v Banskej Bystrici, ktoré rozhodlo, že strana do nastávajúcich volieb do VUC v roku 2017, ide samostatne, ale každá s krajských organizácií sa môže rozhodnúť samostatne o eventuálnej koalícii. Republikové predstavenstvo schválilo na post kandidáta na predsedu VUC v bratislavskom kraji Ing. Gabriela Kollára, v prešovskom kraji Ing. Mariána Géciho, v banskobystrickom kraji schválilo kandidatúr MUDr. Milana Urbániho CSc. MPH, v trnavskom kraji strana nepostaví svojho kandidáta, ale po vzájomnej dohode bude podporovať súčasného predsedu VÚC Ing. Tibora Mikúša. V Nitrianskom, trenčianskom, žilinskom a košickom kraji sú dohody s kandidátmi na post predsedov VÚC za STRANU MODERNÉHO SLOVENSKA /SMS/ vo finálnej fáze.

7.12.2016

Vedúci sekretariátu
Ján Sliacky

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

xa

K téme

Prevratná novinka Lunter Seafoo Tofu sa stala Voľbou spotrebiteľov, ocenila ju aj odborná porota Lenka Staňová zo spoločnosti Henkel Slovensko získala prestížne ocenenie HR Talent roka 2024

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.